Srpen 2010

Pro SB Lillit

31. srpna 2010 v 21:04 | Saso-chan |  diplomy
Pro moje SB Lillit :) doufám,že se bude líbit.Photobucket
nmjn

Diplom pro mě

31. srpna 2010 v 20:47 | Saso-chan |  diplomy
Od mého SB,děkuju =)

Nábor SB

31. srpna 2010 v 20:29 | Saso-chan |  Moje SB
Ahoj,chceš být SB? napiš do komentářů:
1.přezdívka
2.Proč chceš být SB?
3.jak často budeš obíhat?
4.adresa blogu
Pozor!SB si vybírám,neberu všechny co napíšou.Musí se mi jejich blog líbit 

Anime-Tegami Bachi:Letter Bee

31. srpna 2010 v 19:46 | Saso-chan |  Ostatní recenze
Tak tohle je fakt skvělá anime,na konci jsem brečela asi sem moc velká citlivka.ZDE máte odkaz,ale musíte se nejdříve zaregistrovat,registrace je lehká a rychlá a pak můžete bez LIMITU koukat na anime Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketBouhžel 1.díl většinou nejde spustit,ale i tak to pochopíte o co jde.

Příběh

Svět Ambergroundu je zcela jiný než ten náš. Postrádá slunce a je striktně rozdělený na tři části. Poštu tam však doručují také pošťáci, Včelí Pošťáci. Jejich práce je však neuvěřitelně těžká, která je mnohdy stojí i život. Jejich největšími nepřáteli jsou gaichuu - stvoření bez "srdce" která berou lidem duše. Hlavní hrdina, chlapec Lag Seeing, má sen stát se jedním z Pošťáků a najít svou matku, která byla z neznámých důvodů unesena. Spřátelí se s Gauchi který ho najde a zjistí že je to dopis,když Gauchi Laga doručí odejde a od té doby se chce stát Včelím pošťákem.Když se mu to podaří zjistí že Gauchi si splnil svůj sen a stal se hlavní včelou,ale také ,že už ho nikdo neviděl a že ztratil své srdce.Lagu se rozhodne ho najít a přivést zpět.Prožije spoustu dobrodružství ve kterém mu pomáhá jeho věrný dingo.


Odpovědi rodičům

31. srpna 2010 v 17:54 | Saso-chan |  Srandičky
 Odpovědi rodičům =)
 • Jak to zase vypadáš? Tak jak jste mě stvořili.....
 • Nemůžeš to dělat rychleji? Ne, protože mám strach, že byste mě pak nestihli sledovat.
 • Mohla bys zapnou pračku? Holky a technika, to přece nejde dohromady.
 • Na co si při tom proboha myslela? Jen na to nejlepší, jako vždycky.
 • Ta sukně je moc krátká! Nemám žádný širší pásek.
 • Hezky všechno sněz... To se, ale pak nebudu moct dokutálat ani do školy!
 • Nekoukej tak naštvaně, nebo tě žádný kluk nebude chtít. To je jedno, žádnej kluk stejně nebude lepší než moje kámošky!
 • Co tak koukáš? Já za to nemůžu, ale v zásadě koukám pořád, když mám otevřené oči...
 • V téhle sukni se nemůžeš ani předklonit. To jsem ani neměla v úmyslu.
 • Co na mě děláš oči? Nedělám, já už mám dvě od narození.
 • Musíš, vědět, co děláš. Už jsi dost stará. Moje řeč.

Udělej si donutky

31. srpna 2010 v 17:50 | Saso-chan |  Ňamky
Mám tu pro vás návod na oblíbené Donutky


Do mísy nasypeme mouku, cukry, droždí, sůl, skořici, citronovou kůru a přidáme vejce. V mléce rozehřejeme máslo a přilijeme ho do mísy. Podle chuti můžeme přidat i rum. Vše proděláme ručně vařečkou na hladké těsto, které se nelepí na stěny. Těsto posypeme moukou, přikryjeme utěrkou a necháme v teple nakynout asi 1 hodinu.
Z těsta uděláme váleček, který rozdělíme na asi 30 ks. Z každého kusu uděláme bochánek, který rukou trochu zploštíme. Malým kulatým vykrajovátkem, asi o velikosti náprstku, vykrojíme uprostřed placičky díru. Vdolečky ještě zakryjeme utěrkou a necháme je znovu asi 10 - 15 minut v teple nakynout. Pak je smažíme na rozpáleném oleji.
Po usmažení necháme donuts okapat na ubrousku a posypeme je moučkovým cukrem smíchaným s vanilkovým cukrem. Vdolečky Donuts můžeme přelít i polevou.Dobrou chuť .              
 Zdroj:

Je mi zima

31. srpna 2010 v 17:23 | Saso-chan |  Moje řeči
OMG...mě je taková zima.....br...ani topení nám ještě nehřeje :( Venku je hnusný počasí  a já mám pocit že za chvíli ze mě bude ledová královna :( Já chci sluníčko :(( a aby toho nebylo málo....zítra je škola :( čeká mě 9.třída a to se mi vůbec nelíbí protože teď furt záleží na prospěchu http://emo-hannah.blog.cz/.Ale snad se to 3.září změní...to si totiž budu týden užívat v chorvatsku na ostrově Šolta jááj já se těšim...Teploučko,sluníčko .

Diplomek pro mě

31. srpna 2010 v 15:58 | Saso-chan |  diplomy
Toto je diplomek pro mě =) moooc děkuju je krásnej..

Jak udělat klikající ikonku

31. srpna 2010 v 15:47 | Saso-chan |  návody
Takže kdyby jste to někdo nepochopil napište ;).
1. Vyberte si obrázek, z kterého chcete mít ikonku a vložte ho do nového článku a dejte zveřejnit.
2. Otevřete si ten článek,a klikněte vpravo nahoře na " HTML".
3. Zkopírujte si tam přesně tenhle kód:
<a href="adresa tvého blogu"><img src="adresa obrázku ktery bude ikonkou" alt="" title=""></a>
4. místo slov adresa tvého blogu do toho kodu napište adresu vašeho blogu (v mém případě http://saso-chan.blog.cz/
ale můžete tam dát jakýkoli odkaz, kam chcete po kliknutí na ikonku odkázat)
5. místo slov adresa obrázku ktery bude ikonkou zadáte adresu obrázku který jste zveřejnili. Adresu najdete, když kliknete pravým tlačítkem myši na vybraný obrázek a dáte "Vlastnosti"
6. Potom už jenom článek zveřejněte.
7. Pokud jste to pracovali správně, měla by se oběvit klikací ikonka jako třeba tahle :)
                            

Kawai Kusovka

31. srpna 2010 v 15:25 | Saso-chan
Ták ta je boží že?

Pro SB Otaku

31. srpna 2010 v 14:53 | Saso-chan |  diplomy
Pro moje nové SB <3bearcream6doufám,že se diplom bude líbit =) 
jjj

Bouřka

31. srpna 2010 v 14:11 Témata týdne
Bouřka....hrozná věc.Bouřky se bojím jen když nejsem ve městě,tam to tolik neřešim a je mi to fuk.Ale když jsem na vesnici nebo na táboře.....Bojim se že blesk uhodí do stromu a ten na nás spadne.Je to vážně nepříjmné když sedíte v chalupě je bouřka a vy víte ,že za chalupou máte les s vysokými stromy.Letos jsem byla na táboře a tam vám byla hrozně velká bouřka,všichni jsme byli pod jídelnou a najednou BUM! Všichni nadskočili a mysleli jsme že to je naše smrt,bylo to tak hlasitý a vypadalo to že to praštilo do nějakého stromu blízko nás.Ale je taky fakt,že někdy když je malá jí mám ráda,tu vůni deště,a jak blesk osvětluje oblohu.Ještě lepší je jí pozorovat zpovzdálí.Třeba když jste v přírodě a uslyšíte ne moc hlasitý,ale spíše tlumený hrom,otočíte se a uvidíte dáááleko na obloze blesky.Je to krásný co dokážou za klikyháky udělat.

Moje Ikonky

31. srpna 2010 v 12:40 | Saso-chan |  Moje Grafika
Tyto ikonky prosím dávejte pod článek jako zdroj kdyby ste tu něco zkopírovali.
Taky to jsou ale i ikonky pro SB do menu ;)A zde nová =)

Saso-Saku 1.díl

31. srpna 2010 v 1:23 SasoxSaku
A je tu moje první povídka,doufám že se vám bude líbit ;) Určitě napište komentář.smileys

ddd

Sasori-Sakura
,,Oh...nemůžu tomu uvěřit!Doopravdy jsem ANBU ´´Raduje se doma Sakura.,,Zítra nastupuju,musím udělat dobrý dojem ´´Zamyšleně se koukne na hodiny a jde si lehnout.Ráno Sakura utíká na určené místo ,tam vidí stát několik osob v maskách.Doběhne k nim a než stačí cokoliv říct ozve se mužský hlas ,,Vítej mezi námi Sakuro,zde máš svou masku pro utajení ´´Muž podá Sakuře sněhově bílou masku s černou tečkou na čele a všechny osoby najednou zmizí.Sakura se udiveně rozhlídne a prohlídne si svou masku a jde za Tsunade.Před dveřmi zaváhá,ale pak zaťuká a vejde.,,Tsunade chtěla jsem se...´´,,Sakuro,mám pro tebe misi´´přeruší Tsunade Sakuru ,,Půjdeš zjistit kde mají Akatsuki úkryt,rozumíš?!´´Zvedne Tsunade hlavu od papírů.,,Hi!´´Odpoví Sakura a vyběhne z vesnice přičemž si nasadí masku a kapuci.Skáče z větve na větev a po několika hodinách je na místě kde byli Akatsuki naposledy spatřeny.Je tam veliké jezero a nějaké skály,Sakura si sedne do trávy a oddechuje.,,Mistře Sasori tohle je umění!! ´´ozve se někde poblíž rozzlobený hlas .Sakura okamžitě vyskočí do koruny stromů a po chvíli uvidí dvě postavy v černých pláštích s červenými obláčky a se slamáky na hlavách.První postava vypadá jako muž,ale ta druhá Sakuře příde spíše jako velká želva.,,Deidaro!Buď ticho..někdo je tu s námi!´´Zamručí želví postava a otočí se přímo do koruny stromů kde je Sakura.Sakura ztuhne a pomyslí si ,,J..Jak to ví..?´´.,,Mistře Sasori zvládnete to sám?´´Ušklíbne se Deidara.,,Padej!nepotřebuju tě tu,akorát by jsi mi překážel´´Zamrmlá Sasori.Deidara se zamračí a zmizí.,,Tak pojď...nemám čas!´´Křikne Sasori na Sakuru.Sakura zatne pěsti,upraví si masku aby jí nikdo nepoznal a seskočí ze stromu.,,Hm..takže ANBU´´Zasměje se Sasori a začnou spolu bojovat.Sakura všem jeho útokům uhnula,ale už je vyčerpaná.Po chvíli se jí podaří dostat Sasorimu za záda a dá mu do zad pořádnou ránu.Ten místo toho aby spadl k zemi se začne rozlétávat na kousky a stojí tam postava v černém plášti.,,C..Cože?´´Polkne Sakura a odstoupí.´,,Si první kdo mě donutil vylézt...za to zaplatíš´Promluví Sasori a sundá si kapucu.Jakmile ho Sakura uvidí rozšíří se jí panenky a na chvíli se na něj nehybně kouká.Ani si nevšimne že mu na zádech objevila loutka.,,Tak pojď!´´Zasměje se Sasori a vypustí proti Sakuře jehlice.Ta se rychle vzpamatuje a vše odrazí kunajem.Najednou se jí za zády objevila loutka a bodla jí katanou do boku.,,Ah..´´Hlesne Sakura bolestí a spadne na zem držíc se za bok.Sasori se zarazí a přemýšlí.,,Nebyl to ženský hlas? Ne... to se mi asi jen zdálo´´Zakroutí hlavou a vidá se k Sakuře.,,Tak se na tebe podíváme´´Zasměje se a klekne si k Sakuře.Sakura zavře bolestí oči a v hlavě se jí honí tolik myšlenek ,,Jak může být někdo jako on s andělskou tváří tak zlý...to je konec.Jestli zjistí mou identitu,Konoha je v nebezpečí a to jenom kuli mě! ´´Sasori jí prudce strhne kapucu a masku ,,C...Cože?´´Hlesne Sasori a.......pokračování příště.smileys

Něco málo o mě

31. srpna 2010 v 0:27 | Saso-chan |  Něco o mě
Denča Nečum Walusová

Takže....je mi 15 let a miluju Anime,většinou se mi líbí takoví ty ´´Tajemný´´ anime. =)
Bydlim v Praze,ale nejsem nějakej rozmazlenej pražák to ne =D
Miluju srandu a zábavu.
Tohle je asi můj Dvacátý blog :D nikdy u toho nevydržim dlouho,ale teď se to změní =).Nechci se nijak vychloubat to ne,ale mylim že jsem dobrá v grafice apod.Kdyby někdo chtěl Desing nebo cokoliv,stačí říct ;).
No co můžete čekat od této sránky?Dám sem odkazy na podle mě úžasný anime,budu sem přidávat svoje povídky z oblasti Naruta apod. Doufám,že se vám tu bude aspoň trochu líbit. Jestli někdo viděl Naruto,což by každý správný Anime maniak měl vidět tak moje přezdívka je podle Sasoriho,protože je boží
Vaše Saso-chan hand-peace

Others-rozcestník

31. srpna 2010 v 0:15 Others
Návody (Jak něco udělat...atd. )
Srandičky (No comment  :D )
Blogové řetězáky (pošli to dál ) 
Nástěnka na reklamy (Reklamy jen SEM !835! )


Rozcestník

31. srpna 2010 v 0:03 Blog a ja
Deníček (Deníček,tam kde se vykecám ;P )
Diplomy (Diplomky od vás pro mě,ode mě pro vás =* )
Ostatní (Hlásněte,odkazy atd. )