Saso-Saku 5.díl

24. září 2010 v 22:11 | Saso-chan |  SasoxSaku
Pod perexem! ;) doufám že se bude líbit =))


,a ty si jako kdo?´´
Sasori neodpoví a bezvýrazu koukne na Sakuru. ,,e Naruto tohle je Sariso,povím ti to vše potom´´ Odpoví Sakura a má co dělat aby se nerozbrečela při vzpomínce na Naruta,na Tsunade a na všechny ostatní...na to pomyšlení ,že zradila Konohu,zradila všechny své kamarády,že se Tsunade už nebude nikdy moct podívat do očí a že dělá pro organizaci která chce děsivým způsobem nastolit mír ve světě. ,,hm....´´ protáhne Naruto obličej a zamrači se na Sasoriho ,,Skus mít něco ze Sakurou a zabiju tě´´ Sasori se zase na něj bezvýrazu koukne což naštve Naruta ještě víc ,,řikám ti ty suchare že jestli se dotkneš Sakury zabiju tě!´´ zařve Naruto znova. Sasori ho ignoruje a rozejde se ze Sakurou dál ,Naruto se za nimi otočí a zamračeně je sleduje. Sasori se na něj otočí a Naruto na něm poprví uvidí úsměv,ale ne...neni to úsměv je to úšklebek...,,c.co?´´ Nakloní Naruto nechápavě hlavu na stranu .Sasori potom Sakuru políbí do vlasů a dou dál. ,,J..Já ho ZABIJU!´´ Zařve Naruto a rozeběhne se za nima,ale už je nedožene...nechápe jak mohli tak rychle zmizet když je Sakura zraněná.

Tým S míří na cvičiště kde má údajně Kakashi cvičit svůj nový tým.Když už jsou skoro u něj,Sakura přestane kulhat a zastaví se,chvíli stojí a pozoruje zem. ,,j...já to nemůžu udělat´´zašeptá,Sasori ale dělá že to neslyšel a de dál,nemůže si nechat proklouznout šanci zabít Kakashiho,toho slavného kopírovacího ninju.,,Sasori?´´ hlesne překvapeně Sakura,nemůže uvěřit že to Sasori chce udělat.Rozeběhne se za ním.,,Saso...´´zasekne se když uvidí Kakashiho jak stojí nad třema studentama a něco jim řiká,je k nim otočený zády.Pak se otočí a zamává na Sakuru.Něco jim ještě řekne a studenti zmizí. ,,Sakuro! vítej zpět,kde si se toulala? ´´ Zasměje se Kakashi a jde k ní,Sasoriho si nevšímá.Sakura má sto chutí se rozeběhnout a obejmout Kakashiho,rozbrečet se jako malá holka a všechno mu říct,ale něco jí v tom brání...nemůže...nemůže kuli Sasorimu,kuli Peinovi...co  kdyby ho to naštvalo a zabil by Sasoriho...ne to nemůže dovolit! Ale zároven nemůže zabít Kakashiho.

,,m...mistře Kakashi´´ Zašeptá. Kakashi se před ní zastaví a prohlídne si Sasoriho ,,a ty jsi kdo?podle čelenky někdo z písečné,ale co tu děláš?´´ Sasori bez odpovědi udělá PUF ( :D) a je tam loutka ,Kakashimu připomíná někoho z písečné....,,že by to byl...bože´´ uskočí a odkryje sharingan.....
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ :p neni čas.. :D Gomen :(
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Otaku Otaku | E-mail | Web | 25. září 2010 v 0:10 | Reagovat

Bóóže já nechci vědět kdo umře.. :( to bude smutný :( :D
(ale krásně si to představuju) :D=))♥

2 Hoshiko Hoshiko | Web | 25. září 2010 v 17:04 | Reagovat

:D jééé... konečně nějaká pořádná akce :) Neumře nikdo... Sasori dostane rozum a budou žít se Sakurou v Konoze šťastně až do smrti... (samozřejmě až se zbaví Peina a všech ostatních :D)

3 elwenkaa elwenkaa | E-mail | Web | 17. dubna 2011 v 11:04 | Reagovat

A udělá PUF :-D  :-D  :-D Tak to mě dostalo *válí se smíchy na zemi* a zapomněla jsem zmínit jak se mi líbil tým S?? :-D  :-D
Ne těším se na pokráčko, doufám že se tam navzájem nepozabíjej :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama