Říjen 2010

Nový Harry Potter

31. října 2010 v 0:17 | Saso-chan |  ostatní
k
Ach áno,tohle neni Harry Potter ale můj kamarád když byl malý =D ještě teď vypadá trochu jako Harry.

2.díl povídky pro Sukey

29. října 2010 v 14:44 | Saso-chan |  Na přání
"ále....to už neni důležitý,víš že tu byla Hinata? "..."Hinata?,děláš si srandu?co by tady dělala" Naruto se nevěřícně ušklíbl.

"Ano Hinata,vypadalo to že chtěla jít do vnitř,ale pak si to rozmyslela" Kiba zívl a opřel se o stěnu.
Naruto se podrbal na hlavě a přemýšlel."no...to je divný"
"Naruto neřeš to" řekl Kiba a odešel. "To si ze mě děláš srandu vzbudíš mě a pak si odejdeš!?" zařval Naruto a stiskl pěst.

Druhý den se Kiba prochází se Saiem. "Hele Kibo.... myslíš že se můžu Ino líbit? "  "Cože? ty o ní máš zájem?" koukl se Kiba na Saie "no....možná u ní šanci máš" pokrčil rameny a šli dál.Najednou oba uslyšeli dívčí hlasy a zvedli hlavy,uviděli jak na proti nim jde Hinata,Ino a Sukey....o něčem si povídali a smáli se.Když dívky došli k nim zastavili se. "Ahoj kluci! "usmáli se všechny a šli dál.Kiba se otočil a střetnul se s pohledem Sukey která se také otočila.Sukey se začervenala a pousmála se.To už dívky zahýbali za roh.
Klikni na celý článek

Halloween O.o

29. října 2010 v 14:20 | Saso-chan |  Témata týdne
Halloween!!!Boooo =D O.o
Halloween - strašidelný svátek =D já ho miluju ! ne že bych se převlíkala za dýni a chodila si pro sladkosti,to vůbec ne! Ale ta nálada,večer si pustim nějaký horor,nebo tajemný anime k tomu chroupám popcorn a brambůrky. No prostě paráda.
anime-14.jpg Halloween Anime Girl image by miharu2008

Tegami Bachi Reverse

27. října 2010 v 16:11 | Saso-chan |  Ostatní recenze
Pokračování Tegami Bachi Letter Bee KLIK
Tegami Bachi Reverse

1.díl povídky pro Sukey

11. října 2010 v 18:32 | Saso-chan |  Na přání
"Akamaru! nech toho,kam to utíkáš?! " Křičí Kiba a utíká za svým psem.
Akamaru ho ale neposlouchá a utíká uličkama někam pryč. Po chvíli to Kiba vzdá "kruci fix....co se mu stalo" zamumlá a jde směrem kudy Akamaru běžel.
Konečně Akamara uvidí,sedí u nějakého stromu a štěká do koruny.Kiba se rozeběhl k tomu stromu a pohladil Akamara "co se děje?" Zvedl hlavu a tam uviděl na větvi blonďatou dívku kterou tu ještě neviděl,ale měla čelenku Konohy.Dívka se upřeně dívala na Kibu a potom seskočila na zem. "to je tvůj pes ? " 
"no...ano" zakoktal Kiba a dál pozoroval dívku. "jmenuju se Sukey" promluvila dívka a usmála se. "e..jo já sem Kiba a tohle je můj pes Akamaru " vzpamatoval se a taky se usmál.
Po chvíli už oba dva seděli pod stromem a povídali si,Akamaru honil na louce motýli a štěkal.

"ještě jsem tě tu nevyděl" prohodil Kiba a pozoroval Sukey."no víš....když jsem byla malá tak jsme se odstěhovali,ale teď jsem zase tu"opřela se o strom a pozorovala oblohu.Kiba se k ní naklonil a zašeptal "sice se známe jenom chvíli,ale si moc hezká " Sukey se na Kibu podívala a usmála se. "no..děkuju,asi už bych měla jít...tak zítra" Mávla a zmizela.Kiba si povzdechl a rozeběhl se k domu kde bydlel Naruto.

Když už byl skoro před Narutovým domem uviděl Hinatu jak přešlapuje před dveřma."Hinato?" Přišel k ní. Hinata nadskočila o otočila se na něj. "j..j..já sem si spletla dům " rychle odešla.Kiba se za nechápavě otočil a potom zaťukal na dveře."Co jé!!? " ozvalo se a po chvíli se otevřeli dveře a mezi nima stál rozcuchanej Naruto v pižamu. "to si děláš srandu Naruto!? ty ještě spíš!? víš kolik je hodin! " křikl Kiba a zastrkal Naruto do bytu a opřel se o zeď. "a máš tu bordel..." prohodil a sledoval Naruta jak běhá po pokoji a obléká se. "Kibo drž tlamu! co chceš tak brzo ráno? " Postavil se před něj Naruto a zívl.

"ále....to už neni důležitý,víš že tu byla Hinata? "..."Hinata?,děláš si srandu?co by tady dělala" Naruto se nevěřícně ušklíbl.

Pokráčko příště nestíhám O.o 

Hřbitov O.o

11. října 2010 v 17:47 | Saso-chan |  Témata týdne
Hřbitov.....když to někdo uslyší vybaví si většinou duchy,různý strašidelný příšery a historky.=D
Na duchy ani na nic podobného sice nevěřim,ale nikdo by mě nedostal o půlnoci samotnou na hřbitov....vás jo? O.o
Hřbitov=strašidelný místo xD !! 
Nebudu vám tu povídat o tom jak se tam pohřbívají naši příbuzný a pod... to doufám všichni víte xP


GTO-Grat Teacher Onizuka

3. října 2010 v 7:36 | Saso-chan |  Ostatní recenze
Takže tady je další anime :D neni to nic romantickýho nebo temnýho...je to z normálního života,ale já u toho vybuchuju smíchy v nějakým 15 díle se to pěkně rozjíždí ;D Doporučuju se na to podívat,jestli máte blbou náladu :D!ZDEse koukněte online :)Musíte se ale nejdříve registrovat!! jinak vám anime nepujdou ;)

Sranda? :D spáč století !

3. října 2010 v 7:26 | Saso-chan |  Moje řeči
Takže tohle se mi ještě nestalo :D včera jsem si na chvíli lehla (v 18:00 ) že si jen odpočinu na pul hodky.....a vstala jsem až ted!? :D (v 7:11) xD to je teda na nic...mám hlad a všichni ještě spí... :'( já chci svojí večeři!!! :D


Gomen!

2. října 2010 v 17:40 | Saso-chan |  Moje řeči
Omlouvám se,že to tu asi 3 dny trochu vázlo,ale neni čas....jelikož teď mi de o známky vážně mi nezbývá čas na blog.Takže se omlouvám SB ,že k nim budu chodit málo,pokusim se chodit každý druhý den :/ Uvidím jak budu mít čas . GOMEN :(