Březen 2011

Lillien Annie Bloodworth přichází

30. března 2011 v 21:12 | Saso-chan |  Lillien Annie Bloodworth
=D ták další díl další povídky xD sakra já jich mám ale rozepsaných,ale nemůžu si pomoct =D snad se vám to bude líbit =)

gun girl
Nerada vzpomínám na své dětství,ale dne udělám vyjímku.Řeknu ti jak jsem se dostala až sem .
Když jsem oslavila své šesté narozeniny byl můj nevlastní otec zavražděn.Brala jsem ho jako vlastního ,protože se o mě staral od narození.Všechny to překvapilo ,protože můj otec byl nejvlivnější muž v Japonsku a hlavní hlava Kuro-gangu.
Člověk který otce zradil nese značku ta je ti ale známá že? Máš jí přece na právém lýtku.
ŠŠŠŠŠ....nepřerušuj mě....tak,po smrti mého otce se matka zhroutila a já musela do děcáku.Tam jsem prožila dva roky které doteď nemůžu dostat z hlavy.O pomstu jsem se už postarala ale to nemění ty zážitky.
Každý den jsem dostávala do těla.Vychovatelky dělali,že nic nevidí a má nenávist k tobě a k nim rostla.

Bylo mi 8 let když se mi podařilo konečné utéct,pořád jsem byla ale ta slabá a ustrašená holka.Skrývala jsem se v obchodech a čekala až zavřou,kradla jsem a mnohokrát spala na ulici.Takhle to šlo rok a já začala cítit změny-Necítila jsem se už jako malá holka ale jako někdo,kdo jednoho dne pomstí svého otce.

Seznámila jsem se s mužem který si řikal Chad,dozvěděla jsem se,že kdysi byl nájemným vrahem.Roky šly dál a já s Chadem sme se dostali do menšího gangu,řikali si Black Rose.
Bylo mi 14 a už mi nedělalo problém zabít i malé dítě,neznala jsem co je to slitování.
Bohužel jsem byla vyhozena kuli menšímu problému.Ten problém se jmenoval Brick,jeden takovej nechutnej vobejda,k mé smůle to byl mladší bratr "šéfa".

Vracela jsem se do baru abych dodala useknutý prst jako důkaz další dobře odvedené práce.Ten prst byl nějakýho chlápka kterej se pokusil obrat šéfa.Než jsem stačila vejít někdo mě chytil za zápěstí,byl to Brick.
"Co chceš!?" koukla jsem se na něj znechuceně,byl cítit cigaretama a alkoholem.Kdybys ho jen viděl...ble...
"Víš,že se s tebe stala hezká holka?"Pronesl z opilecký výrazem a po bradě mu stekla slina.
Otočila jsem se a chtěla odejít,ale ten idiot mi šáhl na zadek.V tu dobu jsem si řekla že na mě NIKDO nebude šahat.
Nasraně jsem se otočila a.....

Pokračování příště :P =)

"Ahoj je mi 14" >:D Muhahahaha!

28. března 2011 v 20:06 | Saso-chan |  Témata týdne
Tak nějak sem dostala nápad na povídku na tohle téma =DD =D snad se bude líbit =) asi ne protože je to divný,ale je to pravda


Kim je dívka které umírá maminka na rakovinu a otec od nich odešel když jí bylo 9 let.Ve škole má dobrý prospěch,je dobrosrdečná a milá.Nikdy by jí nenapadlo,že by ji chtěl někdo ublížit.

"Ahoj"
"Ahoj známe se?"
Kim seděla u svého notebooku a upíjela kakao.Napsal jí neznámí chlapec a nevěděla co má dělat.Nepřipadalo jí to nebezpečné a začala si s ním psát.
"Ještě ne,ale už mnohokrát jsem tě chtěl oslovit,chodím do školy co je vedle té tvé"
"Aha =) a kolik ti je?"
"14 jako tobě,moc ti to sluší"
"jéé děkuju"
Kim se začervenala a byla ráda,že to je jen dopisování.
Takhle si psali dlouhé hodiny a Ren,tak se jmenoval chtěl aby se sešli.
Kim se s ním domluvila že se sejdou za týden u cukrárny v 5 hodin.Od té doby si spolu už nepsali a Kim měla divný pocit,že jí někdo sleduje.
Své kamarádce řekla,že se bojí jít na schůzku s Renem a že má divný pocit.
Ta aby to nemusela řešit se na ní usmála "Hele Kim je v klidu jdi,já ho znám je v pohodě." Potom spokojená se svou lží odešla.

Když nastal den kdy se měli sejít stála Kim dlouhé dvě hodiny než si něco oblékla.Myslela na svou maminku která je v nemocnici,nic jí neřekla o tom kam a s kým jde.Ještě by jí určitě víc vystresovala. Už přece není malé dítě,už se o ní nemusí bát.

Kim si na sebe vzala sukni a růžový svetr,ten pak vymněnila za béžový ,ten nebyl tak dětinský. Namalovala se,navonila a spokojeně se koukala do zrcadla.Vzala si tašku a vyrazila k cukrárně U Bílé vločky.
Stoupla si ke stěně a koukala se na prázdnou ulici. Nikdo do té cukrárny nechodil,nikdo tam skoro nebydlel.Všichni se přestěhovali když se po městě rozběhla zpráva,že tam mizí děti.

Nervózně pozorovala holuby kteří spokojeně zobali kousky rohlíku který tam byl pohozený.Začala jí být zima a měla zase ten divný pocit,začala se bát a chtěla jít domu.Než však udělala krok,někdo jí hrubě chytl ze zadu a zacpal jí kapesníkem pusu.Než usnula slyšela "Ahoj tady Ren..."

Když se zjistilo,že mámě Kim nakonec nic nehrozí vrátila se domů s plnou krabicí koblih které Kim tak milovala.Těšila se až uvidí svou dceru,její smích a její oči plné života.
Poslední co vám ještě můžu říct je to,jak koblihy padají i s krabicí na zem a nekonečný pláč.
Další matka přišla o svou dceru,svět přišel o dalšího dobrýho člověka a hlavně....další dívka přišla o svůj život který skoro ani nezačal.

Můj Tajemný únosce 2.díl

28. března 2011 v 15:10 | Saso-chan |  Můj Tajemný únosce
Další díl je tu =)) upozorňuji ,že Hinata neni slabá a vystrašená ;D
Po lese zněl štěkot psů a křik "No ták vylezte!"
Za stromem se krčili dvě postavy. "Sasuke! vylezte!"Obě dvě postavy si stouply a běželi k dalšímu stromu,ozvala se rána a jedna z postav byla zasáhnutá.
--------------
"Já se na to můžu vysrat!"
"Máme tě Sasuke"Chechtal se spokojeně Deidara
"Běž bezemě!" křikl Sasuke na dívku která se rozeběhla pryč.Po chvíli se lesem ozvala další rána.

"Páni Sasuke...docela dlouho ste odolávaly"Zachechtal se Sasori a podával Sasukemu čaj.Sasuke seděl v teplé místnosti a na sobě měl černou kombinézu na které byl červený flek. "Kde ste dostali Hinatu?"Napil se a koukl se na fialovovlasou dívku která v ruce držela Paintballovou pistoly a na zádech měla žlutý flek.
"U potoka na stráni,ještě stačila sejmout Deidaru"

"Deidaro,Deidaro nějak si se zhoršil " Navážel se do Deidary s úšklebkem Gaara.
"Drž hubu": Zavrčel Deidara a začal se svlékat.Gaara se ušklíbl a začal hledat sprchový gel.

Gaara se šel osprchovat a Deidara hledal šampón pro extra blonďaté vlasy.Najednou se rozrazili dveře ,Deidara se lekl a spadla mu osuška kterou měl ovázanou kolem pasu."Kurva já se le..."Deidara se otočil a ve dveřích stála Hinata."H-H-Hinato.."Deidara se začervenal a spadl na zem když narazil do lavičky.

"Ts...snad si nemyslíš ,že se z toho udělám,ty mě začneš zajímat až budeš ležet v hrobě.." Zpražila ho Hinata,prohlídla si ho a ušklíbla se "stejně tam nic nemáš..."Prošla kolem něj,vzala si boty a odešla.Deidara zůstal na zemi s otevřenou pusou.
Když Hinata vyšla vytáhla kapesník a jakoby se jí to netýkalo otřela si kapičku krve u nosu.

Sasuke dopil čaj a zvedl se "půjdu se kouknout na tu Sakuru"
"Hm......seš tam nějak často" Poznamenal Sasori a čekal na jeho reakci.Sasuke kolem něj prošela a dělal ,že to neslyšel.

Sakura měla sundanou pásku a snažila se přeřezat provazy na rukou ostrým kamínkem od kterého měla krvavé dlaně.Uslyšela kroky a strnula,očekávala Deidaru nebo Gaaru.K její úlevě to byla dívka.Dívka k ní došla a kleknula si k ní "Tak hele..."Chytla jí za bradu a donutila jí aby se jí koukala do očí."Nech Sasukeho nebo se stanu tvojí nejhorší můrou"
Sakura nechápala o co jí de a s odporem se jí koukala do očí.
"Pamatuj si to!"ušklíbla se Hinata když uslyšela další kroky směřující k nim.Pustila jí a otočila se na Sasukeho.
"Co tu děláš Hin?"
"Sasuke...nic jen sem se koukala jestli něco nepotřebuje" usmála se sladce Hinata a vzala prázdný hrníček."Já to udělám.."Přišel k ní Sasuke a chtěl si ho vzít.
"N-ne,nech mě to prosím udělat" usmála se a odešla.
Sakura nemohla uvěřit tomu,jak se dívka dokáže před Sasukem přetvařovat. Sasuke vytáhl lovecký nůž a šel k ní,

Hinata došla do kuchyňky a natočila do hrníčku vodu,vyndala malou lahvičku s průhledným obsahem a tu vylila do hrníčku.Vydala se zpět k Sakuře.

Sasuke přišel k Sakuře a uvolnil jí z provazů.Sakura si promnula otlačené zápěstí a chtěla poděkovat. "Sasuke!"
Sasuke se otočil a vyběhl pryč.Sakura se smutně kouknula na jeho záda a povzdechla si.

Večer si Sakura vzala hrníček,celý den nepila a pusu měla suchou jak kdyby to byla poušť.Šťastně se koukla na vodu v hrníčku a napila se.

KONEC DÍLU =D

Můj Tajemný únosce Díl.1

23. března 2011 v 21:14 | Saso-chan |  Můj Tajemný únosce
Chňá měla bych se jít zbičovat =D nedokončuju povídky ale začínám další a další =D ale tak co snad vám to nevadí já mám poslední dobou furt samí nápady tak musim psát =D
Pár:SasuSaku
=)

Růžovovláska se probudila na kamené zemi,nemohla se pohnout a přez oči mněla nějaký šátek. Ruce měla svázané za zády,posadila se a opřela se o chladnou zeď.Byla zmatená a nevěděla kde je,jedno věděla ale jistě...důvod toho proč byla unešená.

"Už si se vzbudila?" zaslechla hlas nedaleko od ní.Z tónu hlasu bylo poznat že se jí neznámí vysmívá.
"Otec vám nic nedá" Začala mluvit na neznámého,ten ji všach dal facku než stihla říct cokoliv jiného.Sykla bolestí,chtěla se chtit za tvář ale nemohla,drsný provaz který jí svazoval ruce se jí zarýval do její hebké kůže.

Byli slyšet kroky,byli to kroky neznámého které od ní odcházeli.Oddechla si a přemýšlela co má dělat.Po chvíli si opřela hlavu o koleno a začala si pomalu sundavat pásku.Po deseti minutách jí páska spadla a mněla jí okolo krku.Chvíli musela počkat než přestane vidět rozmazaně.Viděla šedou kamennou celu,v rohu byla madrace.Strop byl vlhký a pokrytý plísní.Zhnuseně se zamračila a nemotorně se zvedla.Bylo tam malé okýnko kterým by se prostrčila maximálně ruka.Stoupla si na špičky a vykoukla ven,Všude okolo byli kontejnery,nic víc. Slyšela šumění moře a zpěv ptáků.

Zoufale se sesunula na zem a svěsila hlavu.Koukala se na šedou zem pokrytou prachem a přemýšlela co se s ní stane.Z jejího přemýšlení jí vytrhl hrubý hlas. "Ale,ale holubička se zbavila šátku...jak se ti tu líbí?" zasmál se červenovlasý chlapec s tetováním na čele.Sakura neodpovídala. "Ty seš Sakura Haruno že? tvůj otec tedy musí být Iramashi Haruno že?"
"Můj otec vám nic nedá"Zopakovala svou odpověď. "To už si řikala,řekni něco jiného..."
"Můj otec vám nic nedá" Zopakovala Sakura a s lhostejným výrazem ho pozorovala.Chlapec se naštval a dal jí facku.Klekl si k ní a chytil jí za bradu. "Tak hele,moc mě neštvi!"
"Gaaro! volá tě šéf" ozval se další hlas ale nikdo nebyl vidět. Gaara se zamračil a s varovným výrazem se naposledl kouknul Sakuře do oči.

Sakura pocítila úlevu že odešel.Smutně se koukala do blba.Ani si nevšimla že jí navštívil další chlapec.Měl blonďaté vlasy,to bylo jediné čeho si Sakura všimla.Vzal pásku a znova jí zavázal oči.Sakura cítila že je pořád u ní.Seděl u ní a po chvíli ucítila dotek na stehně.Trhla sebou ale nepromluvila. "Ale no tak,víš jak dlouho sem nikoho neměl? Vim že to taky chceš!" Zasmál se a svalil jí na zem.Sakura se mu snažila vysmejknout ale bylo to těžké když mněla zase pásku na očích. Cítila jeho dech na svém obličeji "Deidaro,di si najít někoho jinýho..."
Deidara vstal a šel k černovlasému vyrušiteli. "Hele Sasuke to,že je tvůj bratr šéf tohohle všeho neznamená že mi budeš rozkazovat!"
"Já ti nerozkazuju du tě vytřídat na stráži " Sasuke se ušklíbl a strčil ruce do kapes.
Deidara si odfrkl a odešel.

Sasuke se koukal jak odchází potom se koukl na růžovlásku která se mezitím přesunula do rohu."je to.." Sakura ho přerušila "Můj otec vám nic nedá"
Sasuke zvedl obočí " já sem se neptal jestli dá nebo ne,chtěl sem říct že je to blbec"

Večer Sakuru probudil pocit že vedle ní někdo je.Strach jí ale nedovolil se pohnout. "Určitě je to ten Deidara"
"Chm...probudil jsem tě?" Ozval se hlas vedle ní,nebyl to Deidara byl to ten Sasuke.
Sakura mlčela a nehýbala se. "fajn tak nemluv,vim že nespiš dá se to poznat podlou toho jak člověk dýchá."
Sakura polkla a posadila se,zaslechla pohyb a čekala.Sasuke se přesunul před ní a chvíli se usmíval nad tím,že vůbec neví kde je.Koukal se na roztomilou růžovovlásku ,věděl že to není správné ale nemohl si pomoc.Po chvíli jí sundal pásku a koukal se jí hluboko do očí .Jejich obličeje od sebe byli 5 centimetrů a stačilo kousek a políbili by se.

Sakura se bála pohnout a koukala se do únoscových očí které byli plné bolesti,smutku a naděje která pomalu umírala.Sasuke se díval do nevinných očí ve kterých bylo snad i pochopení.To Sasukeho překvapilo a sedl si vedle ní.
Sakura se přistihla že je sklamaná že se nic nestalo.Sasukeho napadla myšlenka že by snad tu ubohou růžovovlásky mohl pustit.

Po lese zněl štěkot psů a křik "No ták vylezte!"
Za stromem se krčili dvě postavy. "Sasuke! vylezte!"Obě dvě postavy si stouply a běželi k dalšímu stromu,ozvala se rána a jedna z postav byla zasáhnutá.

Další díl příště

Pomoc pro Japonsko -> Náramek!

19. března 2011 v 22:55 | Saso-chan |  Ostatniiii
Já si ho určitě budu objednávat,jen budu muset překecat rodiče :/ ale to nějak udělám T.T

Lady Gaga podobným způsobem pomohla i obětem zemětřesení na Haiti. Těm věnovala jednodenní výdělek ze svých propagačních předmětů a prodeje vstupenek. Na Haiti tak poslala v přepočtu téměř 9 milionů korun.
Tentokrát pomáhá obětem japonské tsunami náramkem, který sama navrhla. Bílý náramek z plastu s červeným nápisem "Modlete se za Japonsko" stojí v přepočtu 88 korun. Lady Gaga ho prodává na svých stránkách.
Náramek, který navrhla Lady Gaga na pomoc obětem tsunami v Japonsku

Novej Design a změny přichází =)

19. března 2011 v 21:10 | Saso-chan |  Moje řeči
Nooo ? =D jak se vám líbí? mně se moc nelíbí ale nevadí x) hlavně ten černej proužek v pravo tan nemá být,ale už nevim jak ho dát pryč x( .
Ještě zítra dodělám rubriky a bude to hotové.
Na co se můžete těšit?
  1. Další díl Wi.
  2. Dodělám hodnocení blogů
  3. Dodělám objednané anime podoby
  4. Další díl Můj Padlý Anděl
  5. Další Díl SakuxKaka
  6. A budu se snažit vymyslet povídky na přání x)
Jo a jen jsem vám chtěla říct-> Koukejte číst ty povídky a psát komentáře! Pak nevim jestli se to líbí nebo me a jestli to mám psát dál! >:D Děkuji

Dess pozor!

19. března 2011 v 13:29 | Saso-chan |  Moje řeči
Chtěla sem nastavit novej dess,ale musim odejít takže to je takhle děsivé =D až se vrátim (večer) tak to dodělám ´) pá =P

Padlý Anděl 1.díl-Zvrhlé choutky

17. března 2011 v 21:00 | Saso-chan |  Padlý Anděl
Oh áno vím že toho mám hodně nedodělanýho a rozepsanýho a tak celkově nestíhám ale tohle sem musim dát =D začala jsem jí psát včera =) tady je první díl. =) pak dejte koment že jste to četli abych věděla jestli má cenu to psát dál =) dík

"Vážně je mi to líto,nechtěla jsem aby to takhle dopadlo ! "
"na to si mněla myslet dřív" dveře bouchly a zůstala jsem sama.Svezla jsem se na zem a slzy mi stékaly po tváři.Když jsem se uklidnila koukla jsem se na černotu která mně obklopovala.Mněla jsem pocit že v pokoji nejsem sama.Hned jsem ale tuto myšlenku zavrhla.Pomalu jsem se zvedla a rozsvítila.Temnota která mně obklopovala rázem zmizela a nahradilo jí světlo.
Zhnuseně jsem se koukla na oranžově sladěný pokoj a zase zhasnula.Okolo mně byla zase ta příjemná tma.

Šla jsem směrem k oknu abych odhrnula závěsy a pustila do pokoje měsíční svit.Už jsem byla u okna ale o něco jsem zakopla.Bylo to měkké a teplé.Zděšeně jsem strhnula závěsy,měsíční svit který se hned nahrnul do pokoje odhalil tělo.Tělo se ve svitu měsíce třpitilo jako drahokam.

Bylo to tělo chlapce,mohlo mu být tak 17 let.Měl stříbrné vlasy,na sobě měl bílou košily a....ale jinak nic! zrudla jsem a snažila se od něj dostat co nejdál,zády jsem narazila do stěny a rukou si utírala krev která mi při pohledu na něj začala týct.
"klid! nemysli na chlípnosti!" okřikla jsem se v duuchu a sundala si tryčko,přivřela jsem oči a snažila se ho hodit na jeho odhalenou část.¨
Minula jsem! z nosu mi vytryskl další proud krve. Sundala jsem si sukni a šla trochu blíž. Konečně se mi podařilo ho zakrýt.Šla jsem trochu blíž a šťouchla do něj dřevěnou holí kterou jsem loni odháněla sousedovic zuřivýho jezevčíka.

"H-hálo? je ti něco? kdo si? " odpověd sem ale nedostala.Usoudila jsem že omdlel,klekla jsem si vedle něj a uviděla krev ,zmateně jsem si šáhla k nosu ale ode mně to tentokrát nebylo.Jeho krev pomalu obarvovala podlahu do ruda. Ze zdravotního kroužku jsem si ještě něco pamatovala a ošetřila ho,podařilo se mi ho dostat na mou postel.

Stála jsem vedle něj "mám tady kluka,skoro nahýho...a je v bezvědomí " tvářila jsem se jak úchyl který si plánuje co udělá. "to by jsem mněla využít,a je tak pěkný...uááá! " v očích jsem mněla hvězdičky a chtěla se ho dotknout. "baka baka!! na co to myslim!" okřikla jsem se a jako slušná holka si vedle něj klekla a koukala do zdi.Po chvíli sem se ale otočila na něj ,položila si hlavu na postel a pozorovala jeho obličej. "kde se tu asi vzal..."Budu brečet pro Japonsko

11. března 2011 v 19:47 | Saso-chan |  Ostatniiii
Japonsko zasáhla Tsunami a zemětřesení...když sem to viděla v Tv myslela sem že umřu :( prý se Japonsko nevzpamatuje hodně dlooouuuho :(
Tsunami zasáhlo 2100 kilometrů japonského pobřeží. Vlna se vlila do pevniny až do hloubky 150 kilometrů.Smrtící tsunami smetlo stovky domů. Ohrozilo provoz jaderných elektráren. Zahynuly stovky a možná tisíce lidí
Kusovka Japonská č.1

11. března 2011 v 19:03 | Saso-chan |  Ostatniiii
jůůů

Volný Dess -> nenakódovaný

9. března 2011 v 20:34 | Saso-chan |  Katalog designu
Chá =D chtěl by někdo nějakej? =D myslim že ne ale kdyby jo tak pište si o něj na waluska@seznam.cz =D =) přemýšlím že bych si sem dala ten poslední O.o ale nevychází mi nastavení =D vždy zůstane v pravo bílí použek >:D

Taková malinká otázka...->

7. března 2011 v 20:02 | Saso-chan |  Moje řeči
Mno dívám se na Kuroshitsuji už po druhé,ale stále mi uniká kdo je tato osoba a co tam vlastně dělá nebo jak je do toho příběhu zapojená....prosím o radu =D =) fakt mně štve že to nevim =D

Moje manga?? mám nebo ne ?

7. března 2011 v 18:24 | Saso-chan |  Moje řeči
Baf =) =D no sem se nudila a takhle to dopadlo =D mám s tim pokračovat jako s mangou? O.o =)


Pandora Hearts otázka =)

7. března 2011 v 14:07 | Saso-chan |  Moje řeči
Chňá chytsám se kouknout na anime Pandora Hearts
Viděl to už někdo? =) je to dobrý? =D

Wi 2.díl

7. března 2011 v 9:00 | Saso-chan |  Wi
"Yoko?..miláčku je ti dobře? vstávej"
Yoko otevřela oči ale nikoho neviděla,všude byla tma.Postavila se a došlo jí že to není její pokoj,má tam jen postel a všude okolo je jen černočerná tma.Hlas který jí volá se pomalu vytrácí."mami?! si to ty?" Zmatěne se rozhlíží,najednou v dálce uvidí světlo neváhá a utíká za ním. "Mami!!?" nepřestává volat ale už nikoho neslyší,doběhne ke světlu a uvidí začátek nějaké chodby,dál už je jen zase tma.
Klikni na celý článek a čti dál =)

Konec povídky Saso-Saku

6. března 2011 v 13:14 | Saso-chan |  SasoxSaku
Tákk dokončila jsem povídku Saso-Saku.... má 8 dílů. doufám že se vám líbila,dyštak napište do komentářů děkuju =))
Teď je na řadě Wi a nějaké povídky na přání =) Pá ;)
Tanaka

Saso-Saku 8.díl

6. března 2011 v 12:00 | Saso-chan |  SasoxSaku
Sakura to nechápala a rozbrečela se jako malá holka."Proč!?...Sasori proč!?"
Po chvíli jí to všechno došlo a okamžitě se rozeběhla zpět.
Sasori se chystal Kakashiho setřást ze stromu ale objevil se tam Naruto "Hej ty hajzle!"
Sasori se na něj otočil a pousmál se...."však on tě smích brzo přejde!" Křiknul podrážděně Naruto a rozeběhl se proti němu s kunajem v ruce.
Klikni na celý článek a čti dál =)

Hodnocení blogu-> Yumi-chan

5. března 2011 v 19:24 | Saso-chan |  ostatní
1.Menu
Hezké =) možná mám jen jednu přopomínku...zvolila bych tmavší písmo dá se to opravdu špatně číst =) 8 bodů z 10
2.Design
Moc hezkej,působí klidně a jednoduše 8 bodů z 10.
3.Obsah
Dobré =) máš tam zajímavé věci 9 bodů z 10
4.Celkový dojem
Dobrej,moc hezkej blog,jen tak dál 9 bodů z 10.

Celkem:34 bodů z 40. ;)) =))

Hodnocení blogu-> -DarinKa-

5. března 2011 v 19:20 | Saso-chan |  ostatní
Omlouvám se že je to tak pozdě =(
a bude to moje asi první špatné hodnocení

1.Menu
Običejné,nezaujme 2 body z 10.
2.Design
Oceňuju že tam máš svojí fotku ale to pozadí se mi nelíbí i ta fotka by chtěla nějak jinak upravit =) poptej se a určitě ti s tím někdo pomůže =) 4 body z 10.
3.Obsah
To co tam dáváš mi nic neřiká....nemáš tam skoro vůbec nic co by jsi udělala ty :( 2 body z 10.
4.Celkový dojem
Špatný :( Gomen 3 body z 10

Celkem: 11 bodů z 40

Saso-chan na Facebooku

5. března 2011 v 19:03 | Saso-chan |  Něco o mě
Tadáá tento blog už najdete i na Facebooku byla bych ráda kdyby jste se přidali =) Arigato !!! =)