Saso-Saku 8.díl

6. března 2011 v 12:00 | Saso-chan |  SasoxSaku
Sakura to nechápala a rozbrečela se jako malá holka."Proč!?...Sasori proč!?"
Po chvíli jí to všechno došlo a okamžitě se rozeběhla zpět.
Sasori se chystal Kakashiho setřást ze stromu ale objevil se tam Naruto "Hej ty hajzle!"
Sasori se na něj otočil a pousmál se...."však on tě smích brzo přejde!" Křiknul podrážděně Naruto a rozeběhl se proti němu s kunajem v ruce.
Klikni na celý článek a čti dál =)


Sakura byla už zase ve vesnici a běžela ulicema na cvičiště,narážela do lidí a bylo jí jedno že některý schodila na zem,v hlavě mněla jen Sasoriho."musim mu pomoct" dál jí stékali slzy po tváři,skoro už neviděla na cestu.Už skoro byla u cvičiště když najednou o někoho zakopla.Zvedla se ze zemně,byl to Yamato připravený udělat pečeť,ale jak o něj Sakura zakopla uhodil se hlavou o kámen a omdlel.Sakura ho tam nechala a běžela k Sasorimu.

Kakashi popadl dech a seskočil dolů,aby pomohl Narutovi. Ten bojoval proti loutce Sasoriho otce."Ty srabe! ani se mi nepostavíš!však já tě zabiju" Kakashi byl už skoro u Naruto když mu zastoupila cestu loutka která ho děsila.... byl to Třetí Kazekage.
Sakura k nim doběhla "prosím dost! přestaňte!"ale nikdo jí nevěnoval pozornost.Sasori trhl rukou a Sakuru objala loutka,zase se nemohla hnout a přihlížela krutému boji.Slzy jí stékali po tvářích,ale nikdo si jí nevšímal.Nikdo nevěděl jak uvnitř trpěla.Zradila Konohu....zradila všechny své přátelé....nemohla Sasorimu pomoct,nemohla to všechno zastavit...

Sklonila hlavu a zavřela křečovitě oči,snažila se nevnímat zvuky boje...už nechtěla vidět jak někdo umírá,ale najednou dopadla na zem...překvapeně zvedla hlavu a viděla Sasoriho na zemi..."Né!"Nemotorně se zvedla a doběhla k tělu....bylo tvrdé,byla to loutka."on...on se pro mně objetoval..." stiskla pěsti.

"Sakuro-chan konečně jsem ho dostal,už se nemusíš bát Akatsuki" Naruto k ní přišel a usmál se na ní,Sakura se prudce otočila a vrazila mu pěstí,Naruto dopadl o 10 metrů od ní.Sakura vzala Sasoriho tělo a zmizela.

Později:
"Ne prosimt...."Na zem dopadlo bezvládne tělo zelenovlasé dívky....už byla dospělá,byla celá od krve.Ležela ve své vlastní krvi,nad ní stála dívka s kamenným výrazem ve tváři.Vyšla pomalu z domu,minula dvě těla malých dětí které byly nabodnuté na tyči,minula tělo černovlasého kluka s jizvou na čele ve tvaru kříže,minula další krvavá těla a vyšla z vesnice.Přidal se k ní červenovlasí muž "Hotovo?"...
"Ne....ještě jich pár zbývá" promluvila hladně a potichu.

"T-tsunade-sama....zase tu byla! zase tu byla Sakura,byl s ní i Sasori! Zabili bývalé studenty Kakashiho a jejich děti...Tsunade-sama začíná to být vážné...zabila dokonce i obyčejné lidi"V křesle seděla stařenka a svýma ustaranýma očima pozorovala vesnici. "Vím že je to vážné,ale nikdo se jí nevyrovná....už zabila dokonce i samotného Kakashiho,Naruta vážně zranila...už se nedá zastavit..." promluvila stařenka a její oči se zavřeli.
Dodatek
Sakura poté co Sasori zemřel začala tvrdě trénovat aby se mohla pomstít.Získala nové techniky,porazila Orochimara a Kabuta.Naučila se techniky vyvolání ze záhrobí a tím poté přivedla Sasoriho zpět.Každou noc chodila do Konohy a zabíjela,i když na ní Konoha byla vždy připravená nepodařilo se jim jí zastavit.Při posledním velkém boji zranila Naruta,kdyby tam nepřišel Kakashi které ho poté zabila.Naruto by zemřel.
Když se Naruto vyléčil rozhodl se jít trénovat do hor a slíbil že jednou Sakuru zabije.
Sakuře se podařilo ovládnout Akatsuki a spolu ze Sasorim vyvražďovali vesnice.
Konec =D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niche-chan Niche-chan | 21. března 2011 v 17:45 | Reagovat

Jedna z nejlepších povídek jaký sem kdy četla.
Ty nejlepší jsou taky tvoje =).
A suprovej novej design.

2 DEJESUSROSALIND19 DEJESUSROSALIND19 | E-mail | Web | 28. června 2012 v 20:55 | Reagovat

Every body acknowledges that humen's life is expensive, however some people need cash for various stuff and not every person earns enough cash. Therefore to get fast <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> and just car loan should be a correct way out.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama