Wi 2.díl

7. března 2011 v 9:00 | Saso-chan |  Wi
"Yoko?..miláčku je ti dobře? vstávej"
Yoko otevřela oči ale nikoho neviděla,všude byla tma.Postavila se a došlo jí že to není její pokoj,má tam jen postel a všude okolo je jen černočerná tma.Hlas který jí volá se pomalu vytrácí."mami?! si to ty?" Zmatěne se rozhlíží,najednou v dálce uvidí světlo neváhá a utíká za ním. "Mami!!?" nepřestává volat ale už nikoho neslyší,doběhne ke světlu a uvidí začátek nějaké chodby,dál už je jen zase tma.
Klikni na celý článek a čti dál =)

"Sakra co to je..." zašeptá a pomalu se vydá temnou chodbou.Připadá jí jako by chodba nemněla konce,najednou za sebou uslyší chraplavý zvuk.Rychle se otočí a vyjekne,spadne na zem a uhodí se do hlavy.

Rychle se posadí na postely,je celá spocená a nemůže se pořádně nadechnout.Nad ní je její máma a starostlivě jí pozoruje. "Zlato co se ti stalo?"
"M-mami? ...já jen..nic mněla jsem zlý sen."
"A nechceš zůstat doma?" pohladí jí po vlasech.
"ne to je dobrý mami,už můžeš jít " chvíli dál sedí v postely a kouká na peřinu. "Byl to jen sen...jen sen..."Zvedne se a dojde k zrcadlu..."ts...au" zamračí se,strašně jí bolí hlava,šáhne si do vlasů a zjistí že jí teče krev.Překvapeně pozoruje krev na svých prstech. Na chvíli zavře oči aby si urovnala myšlenky,když je otevře sveze se na zem a začnou jí téct slzy,nemůže mluvit,nemůže zavřít oči....jakoby jí někdo nutil se koukat na její ruce pokryté krví.Ale ta krev není z rány na hlavě,je někoho cizího.

"Zlato ujede ti aut...Yoko! co se ti stalo! Yoko!!" Zase slyší nějaký hlas,otevře oči a uvidí mámu. "mami? co se stalo?" rozhlídne se a zjistí že nejspíš omdlela.Po dlouhém přemlouvání se Yoko oblékla a vypravila se do školy.

Ve škole celé hodiny zírala na desku stolu a přemýšlela co se jí to děje.Ten červenovlasí kluk tam nebyl.Zdálo se jí že jí pořád někdo pozoruje,ale když se otočila na spolužáky všichni si psali něco do sešitů nebo hráli hry na mobilu.Tento divný pocit mněla celý den.

Jako každý večer si Yoko šla zaběhat ven,vždy když byla zmatená jí to pomáhalo. Běžela samotná tichým městem a mohla přemýšlet aniž by jí někdo rušil.Yoko se nekoukala na cestu,koukala se na své nohy jak se pravidelně střídají. Když už byla v půlce cesty narazila do něčeho tvrdého a spadla na zem..."ts...au..au... blbej strom"zatnula zuby a a chtěla se zvednout,ale všimla si že před ní jsou boty,zvedla hlavu a viděla nohy (=D) překvapeně zvedla hlavu ještě víc a uviděla jejich nového spolužáka.

Ten si klek a podal jí ruku aby jí pomohl vstát,při tom měl zase kamenný obličej.
"já...e...omlouvám se" vykoktala omluvu a chtěla jít pryč,když ho ale míjela,otočil se a chytl jí za zápěstí.Pevně jí ho stiskl a promluvil........ Konec pokračování příště xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niche-chan Niche-chan | 28. března 2011 v 18:48 | Reagovat

Pokračování. pokračování!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama