Červenec 2011

Cesta pomsty 1.díl

30. července 2011 v 21:18 | Saso-chan |  Cesta pomsty
Takže mám trochu času jelikož jsem se dnes z Adviku vrátila dřív :D =) hodim sem díl nové povídky...napište mi do komentářů jak se vám líbí a jestli mám přidat další díl =))

Kapky deště dopadaly na smutkem zkřivenou tvář malého chlapce.Jeho jasně modré oči které obklopovalo načervenalé bělmo od pláče pozorovali jak kapky dopadají na střechy domů v jeho vesnici.Jeho oblečení bylo uplně promočené a z vlasů mu kapala voda na zem kde se tvořila louže.Zkřivil pusu návalem žalu a po tváři mu stekla další slza.Jeho pokožka byla bílá jako sníh,neměla zdravou barvu jako vždy.Jeho výraz ve tváři se najednou změnil.Zamračil se a otočil se k domům zády.Vydal se k hlavní bráně s naštvaným obličejem.

"Hej! Stůj ty liščí spratku!" zařvala hlídka a chlapec se na ně pootočil.Hlídka na místě zamrzla,pohled do těch nenávistných očí je odzbrojil.Blonďák se otočil a vyšel z Konohy. Rozvázal si čelenku a za chůze ji upustil na zem.
Správně Naruto…děláš dobře…oni si tvou přítomnost nezaslouží…ukážeme jim co je to nenávist… Usmíval se démon v chlapcově nitru.

"Tsunade-sama! Ten liščí spr…Naruto utekl" hlídka klečela před stolem blonďaté ženy která vzteky hodila židli z okna. "Jak se to mohlo stát!?" řvala a vzteky nevěděla co dělat.
"O-omlouváme se,snažili sme se ho zastavit,ale v jeho pohledu….v jeho pohledu byly oči Kyubiho" vykoktal jeden muž z hlídky a Tsunade se uklidnila. "Musíme ho okamžitě najít,nebo to nedopadne dobře…"
"eh,…Tsunade-sama ,není lepší když ta zrůda není u nás ve vesnici? Ať si venku klidně umře…" promluvil muž .
"Vy asi nechápete že Kyubi je démon nenávisti! Když Naruto začne nenávidět může to znamenat konec nejen naší vesnice.!"

Naruto,poslouchej mě…co kdyby si mě pustil aspoň trochu ven,dej průchod svému vzteku…uleví se ti Naruto…pojď a pust aspoň část mě ven…pomůžu ti…já tě mám rád…nejsem jako ostatní…tak pojď… Našeptával chlapci liščí démon a chlapec najednou padl na kolena "Děkuju Naruto!" zařval chlapec démonickým hlasem a kolem chlapcova těla začala vířit rudá chakra.

Chlapcovi se dral z úst křik který způsobil tlakovou vlnu která vyvrátila všechny stromy v okolí.Z chakry okolo chlapce se zformulovaly 3 liščí ocasy a chlapec se rozeběhl pryč.

Sem zde ^.^

27. července 2011 v 16:59 | Saso-chan |  Moje řeči
sem zde a zase mizím ^.^ :D zítra je Advik a já tam nesmim chybět! :D sice tak jdu na konec sama protože dvě kámošky odpadly ale nevadí.Když tam někde potkam Otaku-chan sama nebudu =D =) Musim říct že sem měla včera hroznou náladu a nechtěla jsem na Advik,ale nakonec jsem se rozhodla že si to tam užiju,budu fotit jak divá a potom umřu na nedostatek spánku. Čekejte,že sem dám nové díly povídek a přibudou další nové povídky které mám dopsané takže nebudete muset čekat tak dlouho a doufám že se vám budou líbit. =) jestli chytnu internet na noťásku tak je sem dám ještě dnes =) ( až došiju cosplay...ano nemám to hotoví...sm lemra líná =) )

Smrt hrdiny

8. července 2011 v 13:44 | Saso-chan |  Smrt hrdiny
No tak já sem dám tu jednu jednorázovku no :D ^.^ aby ste měli na těch 14 dnů co číst xD

Nad Konohou hřmělo a přicházející bouřka znázorňovala smutek nejen Konohy,ale celého světa.Všechny vesnice drželi ohromný smutek.Nespočet uplakaných očí dnes nespalo a dlouhé dny spát nebude.Vítr se proháněl místy zahalenými krví a zbytky po válce.

Všichni truchlili za své blízké a hlavně za svého hrdinu.Nad čerstvým hrobem stáli všichni občané Konohy.V ostatních vesnicích se shromáždili u řeky a truchlili.Posílali věnce pro padlého hrdinu který pro ně obětoval svůj život.

Mnozí lidé si vyčítali jak se k němu chovali,ale on na ně nebyl naštvaný,padl za jejich bezpečí.Jeho smrt všem otevřela oči.Brečící přátelé stály nad hrobem kamaráda.Kamaráda který je nikdy nezradil a neopustil.I ve své poslední chvíli se usmíval.

Růžovláska neustávala v breku a její černé šaty vlály ve větru.Vzpomínala na všechny chvíle strávené s ním.Uvědomovala si,že už nikdy s nim nepromluví,nikdy neuvidí jeho tvář,jeho úsměv…už nikdo neřekne krásně její jméno jako on.Nikdo už nenahradí tu prázdnou díru v jejim srdci.

Blonďaté vlasy přítomné ženy vlály ve větru.Truchlila ze někoho,kdo pro ní byla jako syn.Za někoho kdo jí kdysi zachránil život,za někoho kdo to nikdy nevzdal i když byly všichni proti němu a za někoho komu se nikdy nesplní jeho velký sen.
V ruce držela klobouk Hokageho,sehnula se a položila ho k hrobu. "Měl si jím být ty Naruto…" zašeptala a vítr odvál její slova.

Mezitím občané ostatních vesnic zapalovali svíčky a neustálý brek narušoval hrobové ticho.
Zahřmělo a blesk osvětlil přítomným tváře plné smutku a žalu.
Kapky deště začali dopadat na jejich zdrcené obličeje a mísili se se slzami.

Včera odpoledne,padl hrdina celého světa.Uzumaki Naruto zemřel v boji za životy všech.Zemřel v boji stejně jako jeho protivník Uchiha Madara.Po té co mu dovolil Raikage zapojit se do bitvy,střetl se Naruto se svým nepřítelem a na vyčerpání poté zemřel. Když na místo dorazila Sakura chytla ho za ruku a její slzy dopadaly na jeho bledou ale šťastně se usmívající tvář.

Tímto skončil příběh Uzumaki Naruta který si přál být Hokagem a mír na světě.Jeho přání a poselství se bude šířit dál a navždy bude oslavovaným hrdinou.

Hohohó odjíždím na vlnách podivna :D

7. července 2011 v 19:23 | Saso-chan |  Moje řeči
No...nejdříve bych se chtěla omluvit za to že nedávám komentáře na blogy SB a je to jen z jednoho prostého důvodu...máme zpomalenej internet a vaše blogy se mi nenačítají,občas se načtou,ale má to hodně nedostaků.A také když už konečně je to v pořádku nemůžu dát komentář... :/ takže já na vaše blogy chodím,ale moentálně nemůžu dávat komenty :/ Dále sem taky dopsala svou novou povídku..ano já dopsala povídku :D až se vrátím z chaty dám ji sem.Potom mám pro vás přichystanou jednorázovku a překvápko :D Takže já zítra odjíždím na 14 do nudárie na chatu ... bez netu,bez tv...bez signálu na telefon,bez osob mého věku... Mějte se tu krásně ;))

Soutěž o nejhezčí Anime girl výsledky

3. července 2011 v 20:06 | Saso-chan |  Anime soutěže
Hojá...takže :D ->
1.místo a reklamu na blogu na 2 měsíce zííískáááváááá -> Otaku-chan! (Vyhrála o jediný hlas)
počet hlasů:20
Nejhezčí Anime girl:2.místo a reklamu na blogu na měsíc zííískává Lucy Uchiha
počet hlasů:19

3.místo a reklamu na blogu na 7 dnů získává Ichigo
počet hlasů:1

Lilie a Dravec 8.díl

2. července 2011 v 20:20 | Saso-chan |  Lilie a Dravec
Zmatená svými pocity jsem si sedla dole na schody a položila hlavu do dlaní.Moc dobře jsem slyšela jak de dolů...jak se zastavil a jak si ke mě sedá,ale obličej sem nechávala dál ukrytý před jeho zrakem.
"Promiň..." začal ale já ho mávnutím ruky umlčela.Koukla jsem se na něj uslzenýma očima.
"Za co se omlouváš?! No…řekni mi co to znamená!" Zamračila jsem se a odstrčila Joka který přiběhl a vrtěl ocáskem.
Nic neřikal…zvedl se a odešel.Vztekle sem běžela do pokoje,sebrala stuhu ze země a běžela dolů ke dveřím.Otevřela jsem je a stuhu hodila ven. "Něco si si tu zapomněl!!" Už tam nebyl ale mě to nevadilo.
"Sem ráda že si se ozvala" usmála jsem se na svou kamarádku z dětství.Zamíchala jsem si čaj a napila se.
V kavárně bylo rušno jako vždy. Mia se usmála a usrkla svou kávu.
"No a jak se ti teda vede?"
"Normálka" pokrčila jsem rameny.Nemohla jsem jí říct že mě otravuje upír se stuhou.Určitě by se mi vysmála a nebo utekla pro doktory.

Mia něco řikala,ale já jí neposlouchala.Pozorovala jsem skvrnku na bílém ubrusu.
"…….no co řikáš?"
"e…no…souhlasim s tebou"
Mia na mě chvíli divně koukala a odkašlala si.
"Ty souhlasíš že sem tlustá??"dotčeně se zamračila.
"né..to ne! Promiň já jsem se ztratila v myšlenkách a neslyšela jsem tě." Omluvila jsem se a dopila čaj.

"tohle by ti slušelo…" Vyrušila mě Mia v prohlížení černé sukně…
"Děláš si srandu?" udělalo se mi zle když jsem se koukla co to drží v ruce…
"Ale no ták…taky musíš nosil roztomilý věci…"
"NE" Oklepala jsem se a obě sme se začali smát.

"Děkuju ti za skvělej den..." usmála jsem se a zamávala jí když odjížděla autobusem domu.Unaveně jsem se šourala uličkama domů.Po chvíli jsem za sebou něco uslyšela,když jsem se otočila nikdo tam nebyl.Zakroutila jsem hlavou a šla dál.Zase jsem něco slyšela....utočila jsem se a zase nic.Povzdechla jsem si a s rukama v kapsách jsem se šourala dál.

Zase jsem slyšela jakoby za mnou někdo šel...přidala jsem do kroku...někdo za mnou utíkal.To už jsem běžela co nejvíc jsem dokázala...Někdo mě chytl za ruku a strhl na zem.Okamžitě jsem se začala ohánět....