Září 2011

Nové vlasy Saso-chan ^.^

30. září 2011 v 22:10 | Saso-chan |  Moje řeči
Mám nově obarvené vlasy ^.^ Jinak se omlouvám že sem tu nebyla protože jsem celý týden lítala někde venku :D různý otaku srazy,srazy s kámoškama ze základky apod.. ^.^ :3 takže paráda ^.^ až na nějaký hádky doma >,<
Jak ste si "užili" táden vy? :D

Dollars web

29. září 2011 v 9:50 | Saso-chan |  Kuroshitsuji-novinky,recenze
Chcete se stát členy známých Dollars? jen do toho ;) web:dollars heslo:baccano ;) zdarec
undefined

Recenze:Serial experiment

23. září 2011 v 23:09 | Saso-chan |  Ostatní recenze
Chtěli by jste se kouknout na dívné anime? Serial experiment je ten nejvohodnější adept.Jenže pod slovem divný si člověk představý hrozný...né to ne je to svým způsobem originální!Místy se objevují realné obrazy a psychedelické efekty.V tomto anime se ztratíte v realitě a v internetu.Po chvíli už vůbec nevíte co to má znamenat,co je realita a co ne....nebo je vše realita?Příběh se točí okolo tiché dívky Lain,řikáte si že to neni nic nového že? spousta anime je okolo ušlápnutých lidí.Lain o počítačích neví vůbec nic,postupně však v sobě objeví schopnosti které jsou nad rámce hackerů a začne porbourávat hranici mezi dvěma světy.

Najednou ste zmatený a objevují se tu otázky kolem existence boha a potřebnosti svého těla...né nebojte neni to nic otravného...uvažuje se tam nad tím jestli potřebujete k žití tělesnou schránku.Proč prostě jí neopustit na dobrou a žít ve světě sítě?...Po schlédnutí jsem si nebyla jistá jestli to vše chápu dobře ale při větším přemýšlení jsem uznala že ano.Ať se vám to může zdát sebevíc zmatené při zpětném pohledu je to neuvěřitelně zcelené.

Myslím že stojí za to se na to kouknout.Vždyť je to jen 13 dílů.Tohle anime mi při zpětném pohledu přišlo natolik dokonale provedené že jsem si ho prostě musela stáhnout a koukám se na něj pořád když se nudím.Nezapomeňte ale co je realita a co skutečnost.


Dess č.14

23. září 2011 v 22:37 | Saso-chan |  Design
Je tady další dess s číslem 14. ^.^ co na něj řikáte? já z nudy udělala těch dessů několik ale jsou nic moc... :D tenhle se mi z nich líbí asi tak nejvíc. Jinak jak se vede? =) já sem na vymření...ano na vymření :D sem jediná svého druhy a pomalu umírám.Proč? protože mě to na tý škole nebaví chci dělat reklamní tvorbu a ne obchodku -.-" a hlavně to vůbec nepobírám a nestíhám...sem furt unavená ano dnes jsem přišla kolem 2 domů hodinu měla doučování a pak spala až do 8...a nepomohlo to.Jinak jsem zamilovanááá :D zabouchla jsem se do One Piece :D to je prostě úžasný xD já se tu směju jak magor a máma přijde a jestli se mi něco nestalo xD no nic já pádim...zejtra nebo v neděli dám další díl povídky ale ještě nevim jaký -.-" mám cukání sem dát novou kterou už mám dopsanou ale zase nechci aby ste se zlobili :D


Spánek....

21. září 2011 v 20:04 | Saso-chan |  Moje řeči
Už ani nevim co zo znamená -.-" fakt že jo...sem strašně unavená ale i když spim...sice málo ale spim tak sem pořád ospalá,pálí mě oči a bolí mě hlava... -.-" já sice trpím na migrény na který už jsem si zvykla ale i tak mě to trochu štve...Jednu chvíli se koukám na ulici BUM jé ono je 8... takže udělala jsem z nudy asi 4 nový Dessy ale ani jeden sem dneska nedám protože jdu co? SPÁT.... :D ještě že mám zejtra až od 10 :D asi by mě to zabilo vstávat zas brzo...

Saso-chan

TICHO!!

19. září 2011 v 21:15 | Saso-chan |  Témata týdne
Yuki silence :DDDDDDDDD to je vše ;D

Luffy song

18. září 2011 v 14:22 | Saso-chan |  One Piece-AMV
Luffy :D já z něj umřu :D


Padlý Anděl 8.díl- Už vim jak se cítí dítě když dostavá vynadáno za to,že se po*****

18. září 2011 v 12:47 | Saso-chan |  Padlý Anděl
"Tady…" ozval se za mnou chladný ale známý hlas.
"Vylekal si mě!...dík" zamračeně jsem se pustila do zmrzliny.Lei byl celou dobu potichu a koukal se směrem kterým odešel Jin.
"To byl tvůj kamarád?..."
"eh…jo" přikývla jsem. I když sem ho dnes viděla poprvé…ale to Lei nemusí vědět…

Před domem jsme se rozloučili a on odešel.Došla jsem do pokoje a spokojeně se protáhla.Zapla jsem počítač a najednou mi zazvonil mobil.Volalo neznámé číslo.
"Prosim?..."promluvila jsem a čekala na odpoved.
"Eh…je tam Jannie?Tady Jin..víš nějak jsem se potom vracel cestou zpět a našel tvou peněženku kde máš tohle číslo…"
"Ježiš Jine děkuju moc…" ulevilo se mi,ani jsem nezjistila že mi něco chybí.
"No…řekni místo kde se sejdem a já tam budu"
"noo tak třeba …." Domluvila jsem se s Jinem a pak se oblíkla lehký svetřík.

Z-z-zima…to je divný ještě před chvilkou bylo teplo… stála jsem před malým obchůdkem a čekala na Jina…Po chvíli se přede mnou objevil Jin.Na sobě měl černou bundu a vlasy mírně rozcuchaný.Zářivě se usmál a podal mi peněženku.
"Děkuju" usmála jsem se na nej a vzala si peněženku. "jsem tak ráda že si jí našel" strčila jsem si jí do kapsy a koukla se na něj.
"Nechceš zajít na čaj nebo tak? Koukám že je ti zima…"
Bože!!n Je pozdě ale zve mě takovej krasavec…co by na to řekl Lei…ále co je mi po něm…
Přikývla jsem a za chvíli už jsme seděli v kavárně.

Povídali jsme si o všem možném i nemožném,smáli jsme se blbostem a když už byla půlnoc Jin zaplatil.Rozloučila jsem se s ním před kavárnou která už zavírala a poděkovala mu za hezký večer.
Pak jsme šli oba jinou cestou.Byla mi velká zima ale snažila jsem se to nevnímat.Strčila jsem ruce do kapes a šla tmavou uličkou.Světla sem tam poblikávala ale jinak tam nebylo nic.

Koukala jsem se do země a do někoho narazila.Začala jsem řvát jak pominutá…
Přede mnou stál Lei s tim nejhorším výrazem jaký sem kdy viděla.V tu chvíli by ve mně nikdo nenašel kapku krve.
"L-L-L…" koktala jsem.
"KDES BYLA!?" jeho hlas byl ještě horší než jeho výraz.Cítila jsem se jako malé dítě ve školce které dostává vynadáno za to že se posr****.
"J-já…"

Dess č.12

17. září 2011 v 12:34 | Saso-chan |  Moje řeči
tak tenhle ujde...docela... :D ten co tu byl před chvilkou byl tento : hnus... :D nó tenhle co mám ted je hezčí...trochu... :D kdyby někdo nevěděl co je tam napsaný tak je tam toto:
Tajemné věci nás přitahují,ale není lepší je nechat být?
Co kdyby jsme zjistili to co nechceme.
Co kdyby jsme zjistili pravdu?
Raději dál budeme žít ve lži.

^.^


Chmmm -.-"

17. září 2011 v 11:39 | Saso-chan |  Moje řeči
Novej dess...kdoby si nevšiml že? tamten mě už štval...nenávidim žlutou barvu xD a tenhle mě taky štve -.-" takže za chvíli tu bude jinej :D možná....-.-" chjo mě to nebaví toto.... -.- !

Další řetězák Naruto ^.^

16. září 2011 v 21:38 | Saso-chan |  řetězáky
:D Muhehehe

1. Ráno se vzbudíš a vedle tebe Itachi se Sasukem, každý z jedné strany, co uděláš?
Začnu hledat Sasoriho a Tobiho :D někde tady musej bejt!
2. Jdeš po Konoze a potkáš Shikamara, jak si povídá s cigaretou, co si pomyslíš?
šlohnu mu jí a vykouřim :D >:D
3. Když v tom do tebe vrazí Sai a veme tvou tvář do dlaní a políbí tě, jenže vypadá to, že to zajde i dál, jak zareaguješ?
vytrhám mu vlasy a pujdu v klidu dál :D
4. Když se dostaneš od Saie, jdeš jednou temnou uličkou a tam uvidíš na zemi Ino, jak brečí. zeptáš se ji co se stalo a ona ti řekne, že tě viděla líbat se se Saiem, jak ji to vysvětlíš?
ignor -.- :D
5. Dostal(a) ses k jezeru, neodoláš, svlékneš se do naha a jdeš se umýt, jenže si všimneš, že tě ze stromu pozoruje Jiaria, v keři se krčí Kakashi a nahý Hidan k tobě doplaval, co podnikneš?
Sraz uchylů? no tak to jsem tu dobře >:D tak hoši....svlíkat!!! *.* :D
6. Jsi v lese, najednou na tebe skočí Zetsu a začne se ti dobývat pod kalhoty (sukni), co ty na to?
Usušim ho :D
7. Orochimaru tě přepasne a řekne ti, že pokud mu nevykouříš, tak tě znásilní, tvoje reakce?
no fuj....kdo by tu tvojí nudličku hledal....:D vysměju se mu a jdu pryč
8. Itachi se pere se Sasukem o to, kdo tě dostane dřív, ale je to pořád nerozhodně a tak na koneco to vzdají a jdou za tebou s tím, ať se rozhodneš, kterého chceš. Co jim odpovíš?
hm...-.-" když to musí bejt tak Itachi :D
9. Kabuto se rozhodne, že budeš dárkem pro Orochimara a řekne ti, ať si oblečeš Usagi (králičí) set, půjdeš tam a oblečeš si to ?
hmmmm ne.... ...:D konec
10. Máš jedinečnou možnost strávit noc s jedním Akatsuki členem, koho si vybereš, proč a co budete dělat?
Jen jedním!?....grrr...vy ste tááák zlý... :D ! a bude se počítat to když je svážu k sobě že jsou jako jeden? ^.^jestli jo tak Pein,Sasori,Tobi :DDDDD
Bonus: Kdo má pokračovat: to je jedno

zdroj:Saki-sanPadlý Anděl 7.díl-úvahy o gigantických prsou

12. září 2011 v 21:27 | Saso-chan |  Padlý Anděl
Došla jsem domů a svalila se na postel.Lei řekl že potřebuje něco zařídit a zmizel.Koukala jsem se do stropu a přemýšlela nad tím jaká asi mohla být Angie.
Byla hubená?tlustá? asi měla velký prsa…jak jinak…kluci to maj přece rádi ne?...gigantický prsa…jak to ty holky dělaj že se nepřevážej dopředu…já bych asi padla na pusu…maj nějaký podpírák? nebo maj skřeta kterej jim to drží a je neviditelnej?....nějakej držáček třeba...nebo jsou to jen nafouklý balonky?...asi ne... to když ležej na zádech tak si neviděj na nohy ne?...vlastně i když stojej... Začala jsem přemýšlet o uplných blbostech a nevšimla jsem si že je Lei u mě v pokoji.

Všimla jsem si ho až když si odkašlal.Leknutím jsem se posadila. "To mi nedělej nebo tě přiště něčim přetáhnu…." Zasmála jsem se a zvědavě se na něj koukla.
"Proč budeš tady když je venku hezky?..." promluvil a zvedl obočí.
"A co venku?...je tam nuda…" ušklíbla jsem se.
"mmm…a co se jen jít projít? Tady mě to nebaví.."
"ježiš tak jo!" zavrčela jsem protože by nedal pokoj. Proč nemůže jít sám! To ho jako musim chodit venčit nebo co!?

Šli jsme parkem a já se zastavila. "Máš peníze?"
"Jo…" přikývl
Zašklebila jsem se "tak mi kup zmrzlinu…" vyplázla jsem jazyk.Povzdechl si a zmizel pryč.
Sedla jsem si na lavičku a koukala se jak koruny stromů ´´tancujou´´
Něco se mi otřelo o nohu,lekla jsem se a uviděla malého pejska.Byl strašně rozkošný.Vzala jsem ho do rukou a hladila ho,po chvíli přiběhl chlapec v mém věku.
"Omlouvám se…on mi nějak utekl…"
"v pohodě" usmála jsem se a koukla se na něj.
Bože že by existoval někdo hezčí než Lei!?Jestli zase nezačnu potkávat hnusný kluky asi se zcvoknu…bože doufám že neslintám!!
Musela jsem se tvářit jak blb protože se začal smát.Pousmála jsem se a neveděla co říct.
"Promin…já sem se nechtěl smát…já jenom…" odmlčel se a utřel si slzu se smíchu.
Sedl si vedle mě a koukal se na pejska který se pohodlně válel u mě na klíně.

"jmenuje se Jin…" usmál se a podrbal ho za uchem.
Přikývla jsem "no já jsem Jannie"
"Hezký jméno…jej já zapomněl…já jsem Tayi." Zvedl palec nahoru a usmál se.
"Tady…můžeš mi zavolat,třeba by sme mohli někdy vyvenčit Jina…" usmál se a podal mi kartičku,pak si vzal psíka a odešel.
Ještě dlouho jsem se za ním koukala a určitě jsem měla schylný výraz.


Lilie a Dravec 13.díl

12. září 2011 v 21:01 | Saso-chan |  Lilie a Dravec
Konečně jsem našla hotel a ubytovala se.Recepční na mě koukala divně a pohoršeně.
Hodila jsem tašku do kouta a rozvalila se na posteli.
Někdo zaklepal na dveře.V tuhle hodinu?...byly 3 hodiny.Nejistě jsem se zvedla a přešla pomalu ke dveřím.Polkla jsem a chystala jsem se na to že za dveřma bude nějaká příšera která mě chce sežrat.

Pomalu jsem otevřela dveře.Ozvala se rána a skleničky se roztříštili o zem.Za dveřmi stál nádherný mladík.Jeho zlatavé vlasy se třpytili v záři žárovek.Stál jak opařený a pod ním se válely střepy skleniček.
Měl na sobě uniformu,asi sloužil v hotelu.Nebyla jsem schopná slova,koukala jsem na něj jak na svatý obrázek.Po chvíli celý zrudnul a začal sbírat střepy. "J-já omlouvám se…nechtěl jsem…to já jen…"Zvedl se a rukou si třel krk. "Já jen že si tak krásná…"vykoktal a já cítila jak mi hoří tváře,

"T.to…ne.." začala jsem se smát a po chvíli se přidal i on."Vážně je mi to líto…jmenuju se Yuzui těšímě že tě poznávám."usmál se zářivě.
"J-já…jsem Yuri…těší mě." Usmála jsem se rozpačitě.
"úžasný…nádherný jméno" usmál se.
Byla jsem celá rudá a srdce mi tlouklo.
"Ještě jednou se omlouvám,zapomněl jsem vyměnit skleničky a když jsem se dozvěděl že se tu někdo ubytoval šel jsem to napravit…hned donesu nové." Usmál se a odběhl pryč.

Koukala jsem se na něj dokud nezmizel za rohem.Vydechla jsem se opřela se o zeď.
Byl vážně krásnej…a milej.Než jsem mohla přemýšlet dál objevil se tam s novýma skleničkami.
"Páni taková rychlost" usmála jsem se a vzala si skleničky.
"To je holt moje práce…tak…já pujdu…jestli by ti to nevadilo,…můžu se stavit…i z-zítra?" Zase jsem zrudla a přikývla.

Sluníčko…hnusný sluníčko! Strčila jsem hlavu pod polštář abych unikla slunci.Nepomáhalo to,cítila jsem jeho teplo na těle.Vztekle jsem hodila polštář na okno a vyhrabala se z postele.Umyla jsem se a převlíkla se.Netušila jsem co budu dělat…byla jsem v městě kde jsem to neznala…utíkala jsem před někým nebo nečím a nevěděla proč.

Ozvalo se slabé ťukání.Byl to Yuzui,stál tam v džínech a košili. "Vzal jsem si na dnešek volno,tak kdybys chtěla…mohli by jsme jít ven" usmál se zářivě a já neodolala….nemohla jsem.
Šli jsme se kouknout do obchodů.Byl to první kluk kterýho jsem znala co rád nakupoval a nevadilo mu se mnou chodit sem a tam.Potom jsem zašli na zmrzlinu, na chvíli jsme zašli do herny.Porazila jsem ho ve hře a musel mi koupit další zmrzlinu.


Budoucí cosplay...

11. září 2011 v 22:10 | Saso-chan |  Moje řeči
Dovolte mi abych vám představila můj budoucí cosplay ^.^
Yoker-san-> nerada ti kazim nadčení...ale kde seženeš peníze? >:D
Oh...-.-" to nevim! :'(


a Další! :D řetězáček :D

11. září 2011 v 17:25 | Saso-chan |  řetězáky
Pod Perexem =) ZDROJ -> Saki-san

ten řetězák mě zabil :D!


*Hádka v Suně

11. září 2011 v 17:07 | Saso-chan |  Na přání
"Proč jsi přišla?" zvedl obočí a koukal se do jejích očí.
Sayumi stála jak opařená "Já to zapomněla" vysoukala ze sebe a Kakashi ji pustil
"Tak až jsi vzpomeneš přijď za mnou" mrkl na ní a zmizel.
Sayumi se začala vztekat. Co jsem to řekla!? Chovala jsem se jak nějaká nána! Měla jsem ho políbit!

Ritsu stála nedočkavě před velikými dveřmi. "Ježiš tak už zaklepej…" zívla Diza a strčila ruce do kapes.Za ní stál spocený Yamato a vedle něj Kiyo která si vyklepávala písek z kozaček.Ritsu se zamračila "Však já už jdu na to" zamrmlala a zaklepala.Ozval se známí hlas a poskočilo jí srdce.Celá skupinka vešla dovnitř a za stolem seděl Gaara.Koukal se do papírů a na chvíli zvedl oči aby se koukl kdo to je.

"Eh a proč jsme vlastně tady?..." Naklonila se k Ritsu Diza.
Ritsu zkameněla… "J-já to zapomněla…" Vykoktala ze sebe a Diza se začala smát. "Nesměj se mi!" sykla Ritsu,to už se začala smát i Kiyo.
"Takže…" přerušil je Gaara a stoupl si.
"Předpokládám že víte proč tu jste…doufám že se vám tu bude líbit…" pousmál se a Diza se přestala smát.
"Počkat…že se nám tu bude líbit? Mi tu jako zůstaneme?!" zamračila se.
"Nevíte proč jste tady?" zvedl obočí Gaara a koukl se na Yamata.
"Jste tu jako pomocná síla pro Sunu,dohodli jsme se s Konohou že tu zůstanete asi 3 měsíce a budete nám pomáhat."

Kiyo si odkašlala a koukla se na Dizu.Ta stiskla pěsti a cukalo jí oko.Ritsu odstoupila a snažila se schovat za Yamata. "Eh…tak mi půjdeme…" usmála se Kiyo a všechny vystrkala ven.
"TY! Myslíš si že tu budu 3 měsíce!?" zavrčela Diza na Ritsu.
"Ale no tak! Proč nemáš ráda Sunu!?"
"Proč!? Protože tu sme kvůli tobě furt! Každou misi co si zařizovala ty sme v Suně! Nesnášim Sunu! Chápeš to?! Nesnášim! Myslíš jen na sebe,vážně si myslíš že tě ten Gaara miluje jako ty jeho! NE a já ti to dokážu!" Zařvala Diza a odešla pryč.
"C-co?...po…jak dokáže?..." Ritsu se nahrnuli slzy do očí.

"Co budeme dělat? Myslíš že o nás ví? Myslíš že je to posila? Je z Konohy co?..." začala mluvit Saki.
"Zmlkni…"zívla znuděně Elwi a zvedla se ze země.Vyklepala si písek z míst kde neměl co dělat a šla dál k Suně.
"P-počkej! Takhle tě přece uvidí!" křikla Saki a běžela za ní.Elwi se najednou zastavila a Saki do ní narazila. "Co je?"
"Máme jít do Konohy…" zamračila se a otočila se.
"Có!? Proč nám to změnil teď? Když už jsme u cíle? Taky tě tak štve? Proč vůbec nemluvíš? Někdy mi příde že mě vůbec neposloucháš…" Vydali se ke Konoze a Saki mluvila dál,nevadilo jí že jí Elwi neodpovídá.Cestou si svázala modré vlasy do culíku a na chvíli zmlkla.

"Pojď ven…" usmála se fialovláska na Shikamara. "A co tam budeme dělat?" zívl její přítel.
"To uvidíme…" ušklíbla se a začala ho tahat za ruku z domu. "no jo já už jdu…" zabručel a vzdal se.
Šli ulicemi Konohy,všude bylo ticho. "To je klídek…" usmála se Yui a sedla si na lavičku. "um…" přikývl Shikamaru a sedl si vedle ní.
"Hele shikamaru…co máš furt s tou Sayumi? Furt je navezená u tebe doma…" zamračila se Yui a koukla se jinam.
"Žárlíš?"
"Ts… blázníš? Jako bych mohla žárlit na někoho jako je ona…" ušklíbla se dívka.


OMJ... nemůžu to vydržet...

11. září 2011 v 17:05 | Saso-chan |  Moje řeči
Nemůžu to prostě vydržet!!!!! No a co tak jsem nemocná,no a co tak mám školu,no a co tak mám vyučování ale na blog si prostě čas najdu!! i na moje SB! KS..... se fakt picnu....takže blog JEDE dál.Nemohla jsem to prostě vydržet a abych vám udělala radost mám nový díl povídky ve které jste vy ;))) ! Jinak dnes promažu seznam SB!

Aby jste věděli jak na tom jste než odejdu

9. září 2011 v 22:22 | Saso-chan |  Moje SB
Aby jste věděli jak dopadlo třídění a co si o vás myslím než odejdu na neurčito...fakt je mi to líto že musím blog pozastavit :/tímto se s vámi loučím =) mějte se krásně...jinak ty co se nezapsali... :( ještě se můžete ozvat!!protože třeba o Áju (která má dokonalý povídky!),Arekkusu-san a spol bych vážně nerada přišla... zatím si vás nevymažu protože to udělám vše až se vrátím,tímto vám jen píšu kdo je nadále mé SB

Kdo zůstává->
Saiko-chan->Krásný blog,krásný dess...věř nebo ne čtu tam skoro vše ale moje lenost vyhrává takže většinu nekomentuju nebo většinou nenajdu ty pravý slova...=)
Sayu-chan->Obrázky,videa :D paráda...opět má neschopnost dát dohromady dobrý komentář..-.-" budu se snažit! ale k těm vašem dokonalejm článkům se těžko hledaj slova která by tam už nebyla! =)
Diza-chan-> Oblíbené SB ^.^ krásnej dess,Povídky které jsem ještě nečetla všechny během dneška přečtu ^.^ dost mě zajímaj
Saki-san->Miluju :D nejlepší videa,obrázky prostě bomba =)
Lucy Uchiha-> Sb o které jsem málem přišla,jsem ráda že ho mám i nadále -.- =) videa,povídky...prostě bájo ^.^ a ten dess *slintá*
Haruko-sensei-> Dokonalej dess!Tapety na comp jsem si stáhla (ty které jsem neměla),recenze mang prostě super =) Odkazy na anime =)
Ayame-chan-> taky nádhernej dess,naprosto užasnej o.O,a vážně se strašně!! stydím za to že jsem se přihlásila jako spoluadminka a nic sem tam neudělala :'( omlouvám se ti.
~ Najya ~->nové sb


Hoši je mi vás líto

9. září 2011 v 20:07 | Saso-chan |  Moje řeči
Všichni už víte co se stalo ve středu...umřeli nám hrdinové kteří teď budou zářit na nebi...a také pozastavuju blog...je mi to strašně líto a brečim u všeho co se týká těchto hrdinů...V neděli se s nima jdu naposledy rozloučit...jinak se omlouvám SB!

BLOG POZASTAVEN!

Jinak vrátila jsem se včera z adapťáku a můžu vám říct že ten učitel (řikáme mu šaman) je idiot 3 a půl hodiny sme jak debilové chodili ve slejváku po lese protože se ten debil ztratil...všichni mokrý a nemocný,nejvíc asi já...takže já se jdu léčit protože si nemůžu dovolit bejt nemocná

Pápá

4. září 2011 v 11:21 | Saso-chan |  Moje řeči
Odjíždím a vracím se až ve čtvrtek ^.^ (seznamovák) :D jo a jinak se ve mě hnulo svědomí :D protože třeba by to někdo nenašel :D takže je tu TŘÍDĚNÍ SB ale kde? to už vám neřeknu :D hledejte,ty co to našli tak jsou pašáci! :D Až přijedu plánuu sem dát další díl povídky ale jaký? to si rozhodněte vy....napište mi to do komentů...je možnost i že sem dám novou povídku to si odhlasujte...

Nové povídky:
Falešný Jinchuuriky
Opravdu si myslíš že mě znáš?
Loutka s city
Zapomenuté vzpomínky
Akatsuki a láska