Říjen 2011

Lapen v neznámu 3.díl

30. října 2011 v 16:46 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
No dobře :D ta tahle povídka bude rychle pryč když pořád chete novej díl :DD
Přidávám podobu Nicka (plus mínus by takhle měl vypadat)
A kdo ještě neviděl tak dám i podobu Traie(Treje)
Tak...do toho!! více v celém článku
Nick->(vlasy má ale černý,nějak jsem nemohla najít odpovídající obrázek -.-" )


Trai-> :33 ten má vypadat přesně takhle ^^

Poker face

30. října 2011 v 12:10 | Saso-chan |  Design
Novej dess ale jsem znechucena :D proč vždy když to nastavim tak se mi to nelíbí?! :D
takže očekávejte JINEJ!! :D možná dneska možná zítra,ale určitě tu bude jinej protože se mi tento nelíbí >.<

Lapen v neznámu 2.díl

29. října 2011 v 18:48 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Tak teda ještě jeden díl :D nechci aby mi má mila Diza skolabovala :D kdo by to tady pak četl!? :D
Takže tohle je Dizo pro tebe :33
Celý článek ^^ !!

Lapen v neznámu 1.díl

29. října 2011 v 18:16 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Muhehehe >:D 1.díl povídky Lapen v neznámu :3 začátek neni nic moc... :D ale pak *pekelný smích*
užijte si to...a okomentujte jestli mám dát další díl...
Kdo nemá rád vztah mezi dvěma muži ať to nečte ;) !!!!
Více v celém článku

Zpívající křečcíííí ^^

29. října 2011 v 12:30 | Saso-chan |  Srandičky
:3 :D tak tohle si broukám pořád jak blbec :D

Pro mě od Rámen-chan

28. října 2011 v 19:03 | Saso-chan |  diplomy
Děkuju mnohokrát ^^ toto je od mého nového SB :3


Karamiatta unmei-úvod

28. října 2011 v 16:24 | Saso-chan |  Karamiatta unmei


5 osob...5 deníků.
5 osudů které se nevědomky propletou.5 démonů a každý má jiný cíl,jiný koníček,jinou slabinu a přece jsou si podobný.
Dovolte mi abych vám představila Yashurell,Alana,Dorwa,Zyesha a Kilura. Těchto pět démonů se vám svěří se svým životem,plány a obavami.

Lilie a Dravec 16.díl

28. října 2011 v 12:58 | Saso-chan |  Lilie a Dravec
Už jen jeden díl a bude to :D !!!

"Dovolte mi představit mou budoucí ženu a vaší královnu…" prolomil ticho Yuzuv zvučný hlas.Všichni se mi poklonili a pokračovali v tanci.

Než jsem se stačila vzpamatovat tančila jsem také.Šlo mi ta samo jako kdybych to uměla stovky let.V tu chvíli jsem se cítila krásně,začala jsem podezírat Yuze že má nějakou moc kterou mě uklidnuje.Usmíval se na mě a já mu to musela oplácet.Jak sme tam tančili začala jsem přemýšlet jestli je to nebe nebo peklo.Když si odmyslím fakt že Yuz je upír…tak by to bylo jako ve snu.Asi bych to měla přijmout.

Hodila jsem za sebe všechny obavy a rozhodla se si tento večer užít.Měla jsem možnost si popovídat se spoustou zajímavých lidí…eh tedy upírů.Zjistila jsem že idol celé naší země je také upír.Narazila jsem dokonce a i na slavné návrháře.Cítila jsem se šťastná,ale když jsem si povídala se známým fotografem vzpomněla jsem si na Daie… "omluvte mě" usmála jsem se a odešla stranou.Přemýšlela jsem kde asi Dai je…jestli myslí na mě jako já ted na něj.Nebo jestli zapomněl a dál si žije v klidu na hřbitově.

Když to skončilo a všichni se vytratili do noci zůstala jsem v sále sama.Stála jsem uprostřed a prohlížela jsi zdobený strop.Po celou dobu co jsem tam stála mi bylo neuvěřitelné horko…kdyby to bylo možné tak bych řekla že se mi vaří krev.Povzdechla jsem si a prohrábla si vlasy. "Jak se ti to líbilo?..." ozval se za mnou hlas který mě neskutečně vylekal.Trhavě a pomalu jsem se otočila a v tu chvíli na mě všechno dopadlo.Nahrnuly se mi slzy do očí a běžela jsem Daiovi do náruče.Nic neřikal a pevně mě objímal.Nechal mě abych mu slzami promočila košili.

Když jsem se po chvíli vybrečela koukla jsem se mu do tváře.Zasmál se a otřel mi zbylé slzy. "C-co tu děláš?" vykoktala jsem a on mě pustil.
"Přišel jsem tě odtud vzít pryč" usmál se a natáhl ke mně ruku.Pomalu jsem natahovala svojí k němu ale pak se za ním ozval Yuz.
"ó Daisuke…koukám že už jsi se seznámil s mojí novou manželkou" ušklíbl se a já odtáhla svou ruku.
Yuz přišel až ke mně a koukl se na Daie. "Bohužel ples už skončil takže by jsi měl jít" Dai se lehce pousmál "Ale jistě můj králi…" pronesl s klidem který mě naštval.Zmocnila se mě vlna zoufalství a měla jsem co dělat abych zase nezačala brečet.

Dai se otočil a pomalu odcházel.Yuz se ušklíbl a koukl se mi do očí. "Teď už nás nebude nikdo rušit,dnes je náš velký den" zářivě se usmál a přejel si nevědomky jazykem po špičáku.Otřásla jsem se a pozorovala jak odešel.Někde ve mně se něco vzepřelo,přestala jsem fňukat a běžela do svého pokoje.Zamkla jsem a koukla se z okna.Všude okolo byl temný les.Zahnala jsem strach který se mě snažil zmocnit při pohledu na les a natrhla si krásné šaty tak aby se mi lépe utíkalo.

Vyplížila jsem se ven a rozeběhla se na podpatcích do lesa.Přemýšlela jsem kam mi mohla služka dát moje věci.Po chvíli jsem si boty sundala protože se to nedalo a běžela bosa po ledové cestě. Vítr začal foukat proti mně,všude byla najednou větší tma a začalo sněžit.Připadalo mi to jakoby mi to někdo dělal schválně.Nadzvedla jsem si víc šaty a dál utíkala,tentokrát už po vrstvě sněhu který mě pálil do nohou jako kyselina.


Jak vypadá v anime Tee-chan

27. října 2011 v 21:36 | Saso-chan |  Ty v anime
:3 snad se bude podoba lídit O.o

Příběh pro Kaido+podoba

27. října 2011 v 21:26 | Saso-chan |  Ty v anime
snad jsem se nějak trefila do podoby :3
Jsi docela známa protože jsi se už v 16 letech stala Jouninem,nyní cestuješ se svou vlčicí Suzumi a zlepšuješ se ve svých technikách.Moc lidi nemusíš a nevyhledáváš jejich společnost ale Hinata a Neji jsou ti hodně blízcí,dříve mezi těmi se kterýma si se bavila byl i Sasuke,ale po tom co odešel z Konohy jsi ho zavrhla tak jako ostatní .
po svých rodičích máš nejen krásu ale i rychlost která ti umožňuje být pro ostatní neviditelná.
Do Konohy se varcíš párkrát do roka a přemýšlíš na svém obvyklém místě u jezera pod Sakurou

Co na tebe řikají Naruťáci?? v celém článku ;P

Chikyū-jō no jigoku-úvod

27. října 2011 v 18:53 | Saso-chan |  Chikyū-jō no jigoku

Žijí aby přežili,v tomto světě je vše proti nim,dobro už neexistuje je tu jen utrpení a temnota.
Je jich 8 a snaží se přežít každý den.Už nedoufají v lepší dny,naději ztratili před rokem.Jejich znamením jsou červené šátky,nikdy se neusmívájí...ztratili schopnost se smát.


Staň se fanouškem této stránky :3

27. října 2011 v 15:55 | Saso-chan |  Moje řeči
Ahóóóój musela jsem si založit novou fan stránku na Fecbooku -.-" takže kdo chce :3 m§že se stát fandou blogu ZDE

Lapen v neznámu-úvod

26. října 2011 v 22:40 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Takže o čem tato povídka bude?Předem upozorňuju že jestli nemáte rádi vztah mezi muži (YAOI) rádi tak tohle vůbec nečtěte ok? ^^ :3
Trai(čtěte proboha Trej ok? :D) je veliký odpůrce vztáhů mezi dvěma muži,příde mu to hnusné a nechutné.Na druhé straně je Nick který je na škole známí a oblíbený a nikomu nevadí že je na kluky.Všichni ho respektujou a on sám má partu kluků se kterýma spí.
Trai si jednoho dne všimne že na něj Nick zírá...co se stane potom?
Předem upozorňuji že Trai neni typický Uke...není roztomilý ani slabý,je to stylový kluk na kterého letí holky,rád se pere a samozřejmně je dorbý ve sportech.Trai je zde na obrázku->


Lilie a Dravec 15.díl ~ přečíst oznamení!!

26. října 2011 v 20:09 | Saso-chan |  Lilie a Dravec
Hoj ^^ takže další díl a...ukončila jsem povídku Cesat pomsty doufám že se vám to líbilo :3 teď plánuju dodělat Lilii a Dravce,Saku-Kaka,Můj tajemný únosce,Můj padlý anděl a přídou na řadu nové povídky ^^ doufám že i ty se vám budou líbit a že budou lepší,hodně jsem se snažila je dělat líp takže snad... :D Brzo sem dám profily těch povídek co chystám a byla bych ráda kdyby jste k nim daly komenty abych věděla že to vůbec někdo bude číst a že to sem nedávám pro srandu králíkům >.< Děkuju....Kdo chce číst další díl Lilie a dravce :3 tak je v celým článku ^^

To se může stát jen mě...proč mě Jashin nemá rád!?

24. října 2011 v 20:52 | Saso-chan |  Moje řeči
Jsem vážně idiot...v sobotu jsem byla na AAPT srazu (otaku sraz).
Bylo to fakt něco xD jen tak jsem si vyplnila Anime kvíz a pak jsem dělala blbosti :D
Pak jsme se přihlásili do Otaku svatby a já si vzala Yachi. Nooo a pak sme šli protože Mimi musela a byla hrozná kosa.(ještě aby ne když jsem byla venku od 9-18 hodin x_X)
Tak jsme teda odešli dřív,a dneska!? Jsem se dozvěděla že jsem byla na 3 místě v anime kvízu xD a že jsem mohla něco vyhrát :D já která nikdy nic nevyhrála!! :D a já si odejdu!!!? já sem fakt blbá xD

Film Gejša

23. října 2011 v 20:56 | Saso-chan |  Ostatniiii
ano tento film dávali v televizy,i když jsem ho před lety viděla znova jsem se do něj zamilovala.Nemůžu si pomoct ale mě se tento film neskutečně líbí :3 ale většinou jsem našla ohlasy lidí kterým připadá nudný... :/ Dneska jsem si ho stáhla na počítač a budu se na něj koukat znova :D

poster

Příběh filmu, který je zasazen do tajemného a exotického světa, jenž si dodnes uchovává své kouzlo, se odehrává v letech před Druhou světovou válkou, kdy je malá japonská holčička odtržena od svých chudých rodičů, aby pracovala jako gejša. Přestože má v domě nebezpečnou rivalku, které se téměř podaří zlomit její vůli, vyroste z malé dívky legendární gejša Sayuri. Krásné a zkušené Sayuri se daří okouzlit nejmocnější muže své doby, avšak sužuje ji tajná láska k muži, který je mimo její dosah. (oficiální text distributora)

Cesta pomsty 6.díl - KONEC

20. října 2011 v 17:02 | Saso-chan |  Cesta pomsty
Chtěla jsem sem dát další díl Sakura-Kakashi ale někam se mi ta povídka vypařila TT.TT


Kakashi si odhrnul čelenku a aktivoval Sharingan. Naruto se zase zasmál "nemáte šanci…" na chvíli zavřel oči a když je otevřel všichni byly ještě víc šokovaný.
V jeho očích plál rudý Rinegan.
"Proboha…" vydechla Sakura a Sasuke se zamračil.

"Dnes zemřete rukou svého Hokageho….užijte si to…" promluvil Kyubi a chakra kolem něj se zvýšila.Stromy se vyvrátili,domy se začali bořit…všude byl křik nevinných občanů a ninjové z listové byly odraženy.
Všechny jejich pokusy byly marné.Nikdo z nich se nedokázal k Narutovi ani přiblížit.Pomalu všem docházeli síly a začali se smiřovat se svým osudem.

Naruto si to všechno užíval a z něj začalo vylézat cosi černého.Zmlácená Sakura kterou musel podepírat Sasuke a Kakashi brečela jak malá holka a pozorovala tvora který se tvořil nad Narutem.Na čele měl znak 0.
"Naruto….je tady" poznamenal Kyubi a Naruto začal skládat pečeť.Černý tvor nad ním se zmohl jen na krátkou větu. "Kyubi?! Nevyužíváš náhodou jeho nenávist už ty? Proč jsem tu!?" Kolem tvora se zablesklo a obalila ho rudá chakra.
"Dovolte mi abych vám,kteří ještě žijete představil nultého démona.Který využije vaší nenávist kterou máte v hlouby srdce a zničí vás…" zasmála se Naruto a všichni kteří žili padly na kolena a z jejich těl začal démon odčerpávat jejich sílu.
Sakura se držela se krk a chroptila "N-N…aru…to….pros…ím…pře..staň!"

"Naruto-kun…" ozvala se dívka která nebyla nijak zraněná.
"Hinato…." Koukl se na ní Hokage vesnice která už nebyla.
"Naruto-kun…jak dlouho?..."
"už brzo…"promluvil Kyubi místo Naruto a nultý démon se přestal svíjet.Všichni přítomný se naposledy nadechly a skáceli se k zemi.
Najednou jako na povel když dopadl na zem poslední zmizel nultý démon a Kyubi se stáhl zpět do Naruta.Naruto stál na zemi mezi troskami a mrtvolami…plášť Hokageho vlál ve větru a jediná dívka která přežila stála naproti Narutovi.

"Hinato…můžeme?" usmál se Naruto a podal jí ruku.
Hinata přikývla a oba zmizeli v záblesku červeného světla.

Příběh pro Mikimichi Saiko

20. října 2011 v 16:56 | Saso-chan |  Ty v anime
Muhahaha :D další postava omlouvám se že to tak trvá.. >.< Snad se bude líbit ^^ :3

Když se řekne ve Vodopádové jméno Mikimichi Saiko všichni už ví kdo to je,je to dívkak terá v deseti letech utekla a přidala se k Akatsuki.
Teď je ti 20 a svou pomstu na svém otci za bití v dětství jsi uskutečnila pod ochranými křídly Madary který tě našel a přemluvil tě aby ses přidala k nim.Důvod proč to udělal jsi nikdy nezjistla.
Tvou láskou je Hidan,zamilovala jsi se do něj jednoho letního večera když si mířila na své obvyklé místo uprostřed skal.
Narazila jsi do něj a omylem do něj zabodla jeho kosu.
Později jsi poznala i ostatní členy Akatsuki ale nejvíce ti k srdci přirostl Deidara,Tobi a Itachi se kterýma chodíš často hrát videohry.
Co řikají naruťáci? pod perexem

Pokoje Otaku

19. října 2011 v 20:19 | Saso-chan |  Japane
oh !!! takový pokoje :D toli věcí!!! tolik mang!! proboha!!! :O KDE na to sakra berou peníze!? :D TT.TT


NANIII!???

16. října 2011 v 18:03 | Saso-chan |  Naruto obrázky
Nevim jak velký jste narutofilé ale já čtu mangu a dnes jsem myslela že u počítače umřu,takovej šok jsem dlouho nezažila.Doposud jsme si všichni mysleli že náš neviný Tobi je Uchiha Madara ale to je OMYL! Uchiha Madara je mrtví a je vyvolán technikou vzkříšení aby bojoval proti Narutovi a spol. a náš milovaný Tobi je ???? Kdo si myslíte že je? já si ymslím že je to ten Obito i když nevim jak by přežil ale nevadí. O.o ale je to pro mě šoking.