Listopad 2011

Elfen lied movie trailer

29. listopadu 2011 v 10:06 | Saso-chan |  AMV
Tohle jsem vyštrachala na internetu O.o škoda že je to Fake...ráda bych se na takový film koukla :/


*Souboj v Konoze

28. listopadu 2011 v 17:32 | Saso-chan |  Na přání
Ok tento díl je věnovaný souboji v Konoze (Saki,Sayumi a Elwi) další díl bude věnovaný nejspíše Suně takže se připravte :3
PS: Je to trochu krátké ten souboj ale to bych tu byla do rána kdybych to měla popisovat :D
Pod perexem :3

Lapen v neznámu 4.díl

27. listopadu 2011 v 0:16 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Přídavek 28.11.-POZOR! :D ten kdo se přihlásil na povídku k mé kamarádce jak jsem vám dávala odkaz už je první díl ^^ =) TADY
Uchechtl se,to bylo poprvé kdy jsem ho takhle viděl.Políbil mě a jazykem se vtlačil do mých úst.Začalo se mi dělat zle a bylo mi na omdlení.
Než jsem se vzpamatoval ležel jsem v obýváku na zemi bez trička.
"co to sakra děláš!? Já nejsem jako ty! Nejsem úchyl!!" zařval jsem a snažil se ho ze mě zchodit.Ale ocitl jsem pod ním na břiše.
"ššš…nebude to bolet…" zašeptal mi do ucha a já zamrzl.
Nechystá se mě ojet že ne!? Proboha!! Ne to nemůže…ne to neudělá!
Využil dalšího mého záseku a já cítil hroznou bolest. Zatnul jsem pěsti a do očí se mi drali slzy.

On ale nebral ohledy a začal přirážet. "Tty hajzle!" procedil jsem skrz zuby a zatínal pěsti.Celý tělo jsem měl jak v křeči a vnímal jsem jen bolest která konečně přestala.Zůstal jsem ležet na zemi a slyšel jak klapli dveře.
"teď jsem fakt zneužitej…" zamumlal jsem a ucítil nával vzteku.Musel jsem to ze sebe dostat a začal jsem řvát,praštil jsem pěstí do země,znova a znova. Takhle jsem strávil asi deset minut než jsem přešel do bezmocného breku.Ruce jsem měl od krve a brečel jsem jak malá holka.

Druhý den jsem do školy šel,aby si nemyslel že zrovna kůli NĚMU tam chodit nebudu.Je pravda že jsem chodil nechodil…šlo to těžko,všechno mě bolelo ale nedával jsem to znát.Celý den jsem ho ignoroval a když sem se s ním potkal zhnuseně jsem se odvrátil a odešel.
Doufal jsem že už mě nechá být,že už si bude chrápat jen se svojí partou a mě nechá žít.
"Traii…" začala Lei a přisedla si ke mně. "chtěla jsem se zeptat jestli by jsi nám po obědě nepomohl roznést pozvánky na otevření dveří naší školy…panebože,co se ti stalo? To jsi se zase pral?" vzala moje ruce do rukou,než jsem šel do školy obvázal jsem si nejhorší místa což byly klouby.

"eh..ne nepral jsem se…" vytrhl jsem svou ruku z její a podrbal se na hlavě zatímco jsem hledal dokonalou výmluvu. "jen jsem byl v posilovně a zapomněl jsem si rukavice na box" vyžbleptnul jsem a nepřesvědčivě se zasmál.Koutkem oka jsem zahlídl Nicka který seděl na lavici která byla vedle a povídal si s jednou holkou,teď se mi ale koukal na ruce.
Strčil jsem je pod lavici a dál se usmíval na Leiu.

"chm…" probodla mě podezíravě ale pak mávla rukou "no fajn,takže? Pomůžeš nám?"
"s čim?...jo jasně pomůžu!! Můžete se na mě spolehnout!" znova sem se zasmál a začala hodina.Všichni si sedli na svoje místa a hodina francouzštiny začala.

Po škole na mě čekali holky a všichni litovali moje ruce takže mě nenechali nést tašky s letáčkama,jen jsem je měl s nima rozdávat.
Zastavoval jsem lidi a mile se na ně usmíval ale oni se vždycky odvrátili a šly dál. Naštvaně jsem odchytl dalšího nebožáka "vem si kurva ten zasrkej leták a přijď!!!" vrazil jsem mu to do ruky a šel dál.
"já to nepotřebuju…" ozval se Nick.Otočil jsem se a neurčitě se zašklebil.Otočil jsem se k němu zády a šel k holkám.
"Hele mě to nejde…" vracel jsem jim letáčky. "ale no táák! Musíš být milejší! Se nediv všichni se tě bojí když máš na rukou krev a ještě divnej výraz…" zasmála se Carol a poplácala mě po rameni.


?? složité že?

25. listopadu 2011 v 23:33 | Saso-chan |  Moje řeči
Těm kteří zastihli můj depresivní článek o tom co jsem se dnes dozvěděla a co budu muset tři roky podstupovat gratuluji...nakonec jsem ho ale smazala.Důvod je jednoduchý...rozhodla jsem se že nechci aby to veděla určitá osoba která chodí na můj blog,a nechci aby bylo o pár lidí víc kteří by mě litovali (nesnášim to)
Ještě jednou gratuluju těm co si to stihli přečíst,ale pochybuju že se to někomu podařilo bylo to tu ani ne hodinu.
Povídky budu psát jak divá protože se potřebuju nějak rozptýlit takže ještě 3 roky vás tu budu zahlcovat povídkama.
Obávám se ale že moje povídky budou čím dál tím víc končit hůř a hůř protože jsem přestala věřit na šťastné konce.Takže se připravte na hrozný krvavý a ubulený konce :D

Akicon byl,Animefest bude :3

23. listopadu 2011 v 17:35 | Saso-chan |  Moje řeči
Tak jak jsem slíbila hodim jsem nějaké fotky :D (pozor! vypálíte si oči!)
Ale ještě před tím bych vás chtěla poprosit o hlas zde dalo mi to celkem hodně práce takže bych byla ráda za váš hlas...jsem Dennie Saso a soutěžím s dvěma obrázky (ty vajíčka) :3 Budu vám moc vděčná protože sem byla tak vzteklá že když jsem to dělala tak jsem dvě rozmáčkla v ruce -.-" :D
Fotky pod perexem:

Lilie a Dravec 17.díl

17. listopadu 2011 v 21:12 | Saso-chan
Chci vám oznámit že ukončuji tyto povídky a dál je psát nebudu -> Můj tajemný únosce a Wi důvod? nikdo to nečetl když jsem to sem dávala. Měla jsem chuť nedopsat ani Lilii a dravce protože o tuhle povídku už opadl zájem ale aspon to dokončím v tomto posledním díle.

Les byl tajemný a připadalo mi že se na mě odevšad někdo kouká.Popotáhla jsem a zpomalila až jsem se
Po chvíli uplně zastavila.Celá jsem se klepala a zmocnil se mě hrozný pocit.Pomalu jsem se otočila a pozorovala Yuze který stál kousek ode mě s rukama v kapsách a na jeho vlasy dopadal sníh.
Co se mnou ted udělá…asi mě hned zabije…panebože proč jenom já!? Utíkat už nemá cenu..
Mlčky jsem koukala jak jde ke mně.

Přešel za mě a dýchl mi za krk. "V týhle zimě by jsi se neměla toulat venku…sama…a bosa…" koukl se mi na nohy. "Mohlo by se ti něco stát." jeho tón byl najednou jedovatý a posměšný.
"Neřikal jsem ti snad že dnes je náš den!?" zavrčel naštvaně a stoupl si přede mě…cukla jsem sebou jak jsem se lekla.
"Proč jsi chtěla odejít!?"
"Já tě přece miluju"zašeptal a přejel mi prstem po tváři.Já dál mlčky stála a smířeně jsem se koukala na jeho košili.
"řekni…miluješ mě?" naklonil se ke mně a přičichl mi ke vlasům.Byl kousek od mého krku.
"miluješ?"naléhal.
Zavřela jsem oči a s posledních sil mu řekla to co chtěl tak strašně moc slyšet. "Miluju…"

"Hej! Neměli by jste tu takhle stát…ještě nastydnete králi…"křikl posměšně Dai který se najednou objevil u nás.Yuz zavrčel a otočil se na něj,stále byl ale přitisknutý na mě. "Vypadni,ted nemám čas!"
"pravda…chystáte se získat neskutečnou moc že?to vám ale nemůžu dovolit.
"pozdě…" zavrčel Yuz a já ucítila v krku jeho špičáky.Byla to větší bolest než před tím když mě napadl ten upír v městě.
Cítila jsem jak mi násilím bere mou krev,hned se odtáhl a já spadla na zem,dopadla jsem do ledového sněhu a moje krev barvila sníh do ruda.

Před očima se mi zatmělo a já sem tam slyšela vrčení,lámaní stromů a dopady na zem.Jediné co jsem vnímala byla zima a světýlko uvnitř mě které pomalu zhasínalo.Bylo uplně odlišné od toho co mě napadl upír ve městě.Nedokázala jsem to pochopit,proč…
Poslední co jsem vnímala byl hlas… "Nevzdávej to! Nesmíš….." a pak další bolest v mém krku…moje světýlko zhaslo…..

Sežrala ho temnota která modře světélkovala.Najednou vše přešlo do ruda…vypadalo to jako krev ve které zářila pečeť…modrá zářící pečeť.Která se v jeden moment zableskla a roztříštila se…vpila se do té červené.Pak zase nastala temnota ve které byla rudé poupě které se pomalu měnilo na obří Lilii.

Abych to ukončila…Jmenuju se Yuri znamená to Lilie,výška 169,váha 58,Postava akorát…Miluju Daie a černou.Je mi 16 let,ale to už mi je sakra dlouhou…řekla bych že takových 55 let už to bude…A co momentálně dělám?? Utíkám s Daiem před povinostma...aby jste so zprávně pochopili...Byla pověst že ten kdo se napije krve Laili bude králem,ovšem krev musí být dáná z lásky...Yuz mě sice kousl ale nemilovala jsem ho tak jak si myslel.Milovala jsem a milovat budu jen Daie.

Všichni,povině nebo vás dostihne můj hněv >,<

17. listopadu 2011 v 16:54 | Saso-chan |  Moje řeči
Ták všichni povině se přihlásí sem do této povídky TU. Proč? protože jinak si vás najdu a to nebude moc dorbé.
Yachi píše moc hezky,akorát ji chybí lidi takže šup šup :3 prosím ^^
Dále...moje sb která zůstávají jsou:
Arekkusu-san
Ichigo
Natsuko
elwenkaa
Lucy Uchiha
Ája-tady jsem dlouho přemýšlela,protože jsem jí to vůbec neviděla ale mám ráda její blog :3 takže je tu
Haruko-sensei
Saiko-chan
Sayumi
Chrissie-chan
Saki-san
Rámen-chan-je poměrně nové sb takže jí dávám ještě šanci!!
Kurama-taky se nezapsala ale vim že sem občas zajde

Jo a jinak...psala jsem povídku kde jste vy měla jsem krásně napsaný boj Kakashiho,Elwi,Saki a Sayumi a víte co?! debilní blog to po.... takže nic nebude,už jsem zapomněla co jsem tam psala a bylo to dlouhý.
Dopsala jsem to a tala zveřenit..kouknu na blog a tam byl jen kousíček...no a já to samozřejmě neměla nikde uložený takže >,< áááááá!!! jsem naštvaná

Cosplay aneb Akicon je tu :3

14. listopadu 2011 v 20:07 | Saso-chan |  Moje řeči
No Akicon se nám blíží a vysí tu otázko...Co že to vlastně budou mít za cosplay?
Já osobně budu mít Shihouin Yoruichi ještě když byla kapitánkou 2.divize. (Bleach) Určitě sem hodím nějaké fotky :3
Třídění uzavřu ve středu a pak sem dám nějakou tu povídku :D mějte se fanfárově !

Psycho... -.-"

10. listopadu 2011 v 14:10 | Saso-chan |  Moje řeči
Ano to že jsem psychicky narušená osoba je už známo že? díky mé mile Yoker-san :3
Ale že mi to potvrdí i doktorka... :D byla jsem za ní kůli tomu kašli který už mám měsíc.
Píchli mě do prstu aby mi udělali nějaký testy...wuááá :D mě se to líbilo xD jak ta krev tekla ven z té malinkaté dírky O.o úžasný... :D no to jsem odběhla...zjistilo se že sem NAPROSTO zdravá O.o cóó? proč teda TEN KAŠEL?!
Chmm...prý je to buď alergický kašel (což asi ne protože jsem dostala prášky a nezabíraj...)
a nebo psychický kašel (což teda je asi pravda) no a nejspíš to mám kůli tomu že jsem na škole kterou dělat nechci..-.-"

Bla bla...zase jsem se tu vykecala...ano ano vracím se,jsem tu...jsem zde...přiletěůla jsem na zeleném koníkovi kterého jsem našla na moři.
Jinak vás jdu týrat :D...pořebuju vyřadit pár SB protože sem nechodí,a nelíbí se mi že celý měsíc sem ani nekouknou a pak jednou se rozhodnou že můj blog poctí svou návštěvou a náhodou najdou třídění sb...zapíšou se a další měsíc sem nepřijdou...
Takže i když se zapíšete může se stát že vás smažu...projedu si pěkně kdy jste tu naposled byly,někteří tu nebyly od spřátelení vůbec! O.o

1.jméno
2.adresa blogu
3.jak často sem chodíš?
4.proč chceš být moje sb i nadále? o.o proč chodíš na blog narušené osoby? muhehehe? :D
5.za pátý už nic... :D proč to sem píšu já nevim :D hele vážně si po těch práškách přijdu mimo... :D muhehhe >:D dostali jsme krásné nové nože :D jeden je takový vroubkatý...líbil by se Dexterovi... :D mohl by ho používat na kosti místo té své pilky ^^ asi mu ho pošlu :D ok jdu hledat jeho adresu :D čiao! :D

Sedí slon na stromě a staší jahody

6. listopadu 2011 v 14:47 | Saso-chan |  Moje řeči
Jistě nadpis nemá nic společného s tímto článkem,jen nemám náladu na vymýšlení nadpisů.
Prosím omlluvte mě,ale už delší dobu mi neni dobře a dnes to překročilo snesitelnou hranici.
Tímto se omlouvám všem SB ale nebudu obíhat,ani nic přidávat na blog dokud mi nebudej hej.
Mějte se tu hezky a bacha na růžový slony!

Saso-chan

O.o! Saso-chan umírá a jde do hrobu

3. listopadu 2011 v 18:20 | Saso-chan |  Moje řeči
óóó velký Jashine znič facebook !! díky němu jsem se dostala na tokovou stránku a teď jsem na dně :(
projíždím si co je nového a najednou BÁC!! vidím dobře!?
Nedočkavě kliknu a předemnou se objeví stránka Studium v Japonsku,přihlaš se i ty.
Ano jsem naivní...doufat že to bude zadarmo a že mi to rodiče dovolí je velice idiotské -.-"
Koukák,koukám...jistě musí se zaplatit 171 000 kč...kde je sakra mám vzít!? O.o!!!!!
Vážně toho lituju že jsem se na tu stránku dostala :D teď si sama sebe představuju jak krvacím v Japonsku v otaku obchodej,nosím uniformy ^^ a jsem s lidma kteří vymysleli anime!! O.o
http://www.afs.cz/studium-v-zahranici/nase-nabidka/display-program/?destination=44&category=1

:3 závislák to je jméno mé

3. listopadu 2011 v 16:13 | Saso-chan |  Moje řeči
Ok sem závislá...
Ano jsem závislá,a čím to začalo?...na Facebooku dala kámoška do fotek jeden anime obrázek.Koukám a řikám si že je to docela pěkný.
No a kdo mě odrovnal? Diza...ano moje milovaná Diza-chan.
Ukázala mi stránku na kterí je toho víc a já teď nedělám nic jinýho než to že to projížím a slintám nad tím jako by to bylo Yaoi... :D no někde tam taky je ale to je vedlejší :D takže já vás do tý závislosti zatáhnu taky (kdo to teda ještě neviděl)
:3
Klik
nebo Cvak


Happy Tree Friends trochu jinak..trochu hezky :D

1. listopadu 2011 v 21:05 | Saso-chan |  Moje řeči
Nemám ráda HTF ale tohle...je fakt úžasný!! O.o kawaiiii *slintá*