Prosinec 2011

001 :D kuk

27. prosince 2011 v 19:08 | Saso-chan |  Moje Grafika
První co jsem nakreslila...vůbec nevim jak se to používá XD jaktože oni když to kreslí tak to nemají kostrbatý!? O.o xD Nechtěla jsem se z ničím patlat a spíš jsem si zkoušela jak mi to na tom pujde :D ve čtvrtek jsi du asi pro 15 (nekecám :D) grafických programů takže budu zkoušet jaký mi bude vyhovovat >:D to zas bude zaplácanej počítač :DD

Mhahahaha :D

27. prosince 2011 v 0:21 | Saso-chan |  Moje řeči
Šťastná... jsem šťastná ^^
Dnes je (0:20) :D takže dnes dopoledne si jedu pro tablet na kreslení!!
Takže co nejdříve sem začnu dávat svoje hrůzy které vytvořím :D ze začátku nečekejte nic světového :D bude to hrozné xD
^^
Dlouhý článek že? :D já vím ale musela jsem to sem dát

Lapen v neznámu 6.díl

26. prosince 2011 v 21:38 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Tak a je tady další dílek :D doufám že se vám bude líbit, příjemné čtení ^^

Po hodině koukání se na televizi sestra odešla se slovy že de spát a já tam zůstal sám. Celý večer jsem ležel u televize a občas se posadil. Začal nějaký horor ale v půlce jsem usnul.
Ráno mě probudila rána do obličeje. Zmateně jsem se rozhlídl a zpozoroval sestru s válečkem v ruce.
"Dojdi na nákup,vůbec tu nic není…" přikázala mi a já jako poslušný sluha skončil v krámě.
Stál jsem v uličce a zíral na dva druhy hrášků.
"éto…tmavě zelený slaný nebo světle zelený slaný?" podrbal jsem se na hlavě a vzal nakonec oba abych se sem nemusel vracet.
Vyndal jsem věci z košíku a začal hledat peníze v peněžence.
"245…"
Polkl jsem a dal peníze do natažené ruky,aniž bych zvedl hlavu začal jsem rychle dávat věci do tašky,věděl jsem kdo to je…Nick.
Vzal jsem tašky do rukou a rychle vystřelil z obchodu .Pospíchal jsem domů jako bych měl za sebou nějaký gang.

Zbytek dne jsem proležel u televize a občas se převalil na bok aby se neřeklo. Večer mi sestra oznámila, že odlítá pryč až v úterý a odešla se ven bavit. Dodělal jsem si věci do školy jelikož jsem se zoufale nudil a šel spát.
Ráno jsem si zalezl do koupelny a byl tam asi hodinu, nechal jsem na sebe téct horkou vodu a přemýšlel jak se z toho všeho dostanu.

Ve škole jsem se vyhýbal pohledu každýho, s nikym jsem nemluvil a Nickův pohled ignoroval.
Konečně byl konec a já se těšil do bezpečí domova. Nazouval jsem si boty a ke mně přišel Nick, zezadu mě objal a položil mi hlavu na rameno.
Ztuhl jsem a zatnul zuby…. "co si o sobě myslíš?!" vyjel jsem na něj a snažil se mu vyvlíct, ale jeho objetí bylo pevné.
"jen to nejlepší" zašeptal mi do ucha a obrátil si mě jedním pohybem k sobě.
Zíral jsem vztekle na jeho tvář a v duchu se modlil k bohu, (i když na něj nevěřím) aby ho trefil třeba infarkt a já mohl utéct.

Natiskl se na mě a přesunul se k mému uchu. "Já tě Miluju Traii"
Začal jsem se smát jako blbec vážně jsem se cítil jak šílenec "có? Heh...to je vážně vtipný ale už musím jít!" odstrčil jsem ho vzal si tašku a utekl pryč.
Cestou domu jsem hlasitě nadával a lidi procházející okolo mě se otáčeli.
"Che... že mě miluje? co je to za blbábol.. dyt se neznáme jen mě přefikl parchant..."
Vyrušil mě křik jedné staré dámy a následně rána její taškou do hlavy.
"Ty sprostý spratek! takhle to tady křičet!"
Dal jsem ruce na horu abych se mohl bránit a utekl pryč.Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 18:58 | Saso-chan |  Moje řeči
Přeju vám Šťastné a Veselé Vánoce aby jste dostali co jste si přály. Já to tak nějak dostala, už se těším až pujdu na SUSHI ^^
Co jste dostali :) ??

Děkuju ^^

21. prosince 2011 v 22:56 | Saso-chan |  Moje řeči
Děkuju vám za to co jste mi psali, moc si toho vážím. :)
Dnešek jsem přežila...strašně mě bolí záda a berou mě do svalů křeče...všude to tlačí apod.
Ve škole...o tom ví 5 lidí..zatim zrovna u těchlech jsem si byla jistá že budou v pohodě. Začali mi do toho ťukat a ptaj se jestli je někdo doma... -.-' :D když mi upadnou věci podají mi je jediný mínus je to, že jsem naprosto neschopná si zavázat boty takže jsem šla s rozvázanýma tkaničkama >,<".
Myslim že až si na to vyknu nebudou mě ty záda tak strašně bolet a bude to v pohodě, musím uznat že když si vezmu dobrou mikču neni to vidět ale nevím co budu dělat v létě :/
Stejně mě ale štve že to mám na Vánoce, kdyby mi to dali až v lednu bez remcání bych to nosila :(
Zítra vám sem dál nový díl rozhoduje se mezi Sasu-Kaka a Lapen v neznámu. -.-
Jo jinak LUCY UCHIHO!! jak dlouho budu muset čekat na povídku?! *hromy blesky v pozadí*
Každej den chodim na tvuj blog a furt nic :D já nemám co číst! :D prosím jako vánoční dárek bys mohla dát nový díl :DD ^^ *smutně koukám*

Vybrečené oči

20. prosince 2011 v 21:02 | Saso-chan |  Moje řeči
Ano mám je... v pondělí jsem si jela do nemocnice pro korzet kuli skolióze... víte občas mám nutkání ho vzít a hodit ho z okna na ulici nebo ho rozšlapat. Nedá se v tom dýchat, hýbat nic. Připadám si v tom jak totální idiot a musím ho nosit 23 hodin denně. Zítra si ho veru poprvé do školy... už se vidim jak tam sedim jak debil uplně rovně..křečovitě a píšu jak blbec, protože to nejde. Nejhorší je když vám něco upadne na zem...prostě to nezvednete.

Proto jsem to dneska psychicky nevydržela a když mi spadlo víčko od pití na zem začala jsem prostě brečet. Cítila jsem se prostě neschopně, že to nemůžu zvednout a padlo to na mě... Vánoce tim budu mít skažený, stejně je nemám ráda ale tohle tomu dává korunu.
-.-" vážně teď nemám na nic náladu a jelikož zítra mám 9 hodin budu každou minutu trpět a přát si ať už jsem doma...
Spát se v tom taky nedá...spala jsem jen 4 hodiny...nic moc.

Lapen v neznámu 5.díl

18. prosince 2011 v 19:37 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Ok další díl ^^

O několik dní později jsem byl vážně unavenej a zůstal jsem na ošetřovně a čekal na sestřičku.
"takhle se ulejvat?..." ozval se někdo od dveří a já spadl na podlahu.Vyskočil jsem na nohy a rychle hledal místo kam bych se schoval,už jsem chtěl skákat z okna ale závěs se odhrnul.Za ním byl Nickův obličej,jeho černé vlasy byly rozcuchané a tmavé oči se do mě zarývali.
"nepočítej s tim že se to bude opakovat!rozumíš!? tentokrát ti klidně jednu vrazim a je mi jedno jestli budu mít nějaký problémy! Já nejsem žádná tvoje dilinka která ti dá! Jdi si za těma svejma holkoklukama!" vyštěkl sem a skočil z okna.

Bylo to jen druhý patro takže to bylo v pohodě.Dopadl jsem na nohy a ani se neohlídl.Šel jsem si sednout na dvůr a oddychnout si. Konečně jsem byl schopnej něco říct!!! Jó!
Teď už bude klid…to mi připomíná…dneska mám sraz s Trevorem…ten kluk už mě zkouší rok dostat ale vždycky skončí na zemi.
Zasmál jsem se když jsem si vzpomněl na všechny jeho prohry a zavrtěl jsem hlavou.
"Traii?"
"Miso" usmál jsem se a udělal jí vedle sebe místo.S úsměvem si přisedla a pohodila svýma blond vlasy který jsem momentálně miloval.
Chvíli jsme si povídali a za chvíli se naše rty spojili,já si ale bohužel vzpomněl na Nicka a udělalo se mi zle.Odstrčil jsem Misu stranou a jediný co jsem ještě stihl udělat bylo to že jsem se odvrátil a předklonil.

Misa mě pak odvedla zpět na ošetřovnu a po škole jsem jí doprovodil domu.
"Ještě jednou se omlouvám…" promnul jsem si krk a koukl na Misu. "To je v pořádku" zasmála se a šli sme dál.Na rozloučenou jsem jí dal letmou pusu ale i tak se mi udělalo zle.Šel jsem domů sám a přemýšlel.
Jestli to takhle půjde dál…on ze mě snad udělá impotenta kretén!
Celý večer jsem proležel v posteli a snažil se na nic nemyslet.
Ráno jsem se vzbudil celkem brzo…až na to že byl víkend.Chodil jsem po pokoji sem a tam a nevěděl čím se mám zabavit.Mobil zazvonil a já se po něm vrhl jak kočka po myši.Doufal jsem že to bude nějaký zpestření…a taky bylo.

Bylo to zpráva od Trevora…CO SE TI STALO ŽE JSI NEDORAZIL?:D NEŘIKEJ MI ŽE SI BUDU MUSET HLEDAT NĚKOHO JINÝHO NA NAKLÁDAČKU :D
Trevora jsem nikdy nechápal,byl to celkem v pohodě kluk…a normálně se se mnou bavil,jen když došlo na den kdy jsme se měli poprat byl jiný.Odepsal jsem mu že se to přesouvá na dnešek odpoledne a hodil mobil na postel.

Dorazil jsem na místo kde jsme se scházeli a se sluchátky v uších jsem prošel kolem skupinek které tam chodili pravidelně aby se bavili tím,jak někdo dostává nakládačku.
Povzdechl jsem si a došel až ke klukovi v křiklavě zelené bundě,sundal jsem si sluchátka a prohrábl vlasy. "Čus, fakt se omlouvám že jsem to přesunul…" znova jsem si povzdechl a uklidil mp3 do batohu který jsem položil na zem.

"No já už se lekl že ses mě začal bát" uchechtl se a poplácal mě po rameni.Sundal jsem si bundu aby mi nepřekážela a protáhl se. "Tak jdem?...máme tu nějak plno…" kývnul jsem směrem ke skupinkám který na nás čekaly.
Trevor s úšklebkem přikývl a sundal si zelenou bundu kterou hodil na zem.Postavili jsme se před sebe a začali. Lidi okolo nás utvořili kruh a začali si vsázet,samozřejmě na mě.
Měl jsem konečně možnost se nějak odreagovat a všechen můj potlačený vztek bohužel odnesl Trevor.

Když Trevor byl mimo hru předklonil jsem se a vydýchával se.Koukal jsem se na špičky svých bot a nadával si,proč jsem si to musel vybít na něm.Zakryl jsem si na okamžik oči a pak pomohl Trevorovi ze země. "V pohodě?"
"Jasně…jak by mě mohl dostat někdo jako ty" ušklíbl se i když měl co dělat aby vůbec stál.

Přišel jsem domů a hodil batoh na zem do kuchyně.Otevřel jsem lednici a hledal něco dobrýho.
"Zase si se pral?" ozval se za mnou jemný hlas.
"Hmmm ty už jsi tu? Kdy jsi přijela?" Otočil jsem se na sestru a začal jíst čokoládu.
Stála tam blondýnka jen v pánský košili a jedla slané brambůrky.Úchylně jsem se koukl stranou a zazubil se.
"Před chvílí jsem dorazila…Jak si se tu měl?"S povzdechem došla do obýváku a sedla si na gauč.
Došel jsem k ní a zapnul televizi. "Jo šlo to…"
To byl konec našeho sourozeneckého rozhovoru…jako vždy.
Koukali jsme se oba mlčky na televizní zprávy a já občas koukl koutkem oka na ní.
Mohl jsem si to dovolit…není to moje vlastní sestra tak proč bych se nepodíval.


Velké rozplácnutí Saso-chan

16. prosince 2011 v 19:14 | Saso-chan |  Moje řeči
Zdravím tady vaše milovaná...éto..milovaná? ne spíše nenáviděná Saso-chan ^^
Víte už dlouho se mi nestal žádnej trapas...vlastně nikdy se mi nestal tak velkej trapas jako dnes >,< :D
Rozplácla jsem se...ano rozplácla! a to doslova ve škole na chodbě... no to by nebylo nic hroznýho kdyby okolo nešlo asi 50 lidí a neviděli mě profesoři.
Učení mi tím pádem jelo po chodbě někam do prčic stejně tak jako kalkulačka kterou mám odřenou.
Musím přiznat že sem zakopla ve škole už jednou ale ne tak že bych se rozplácla.
Nějak si z toho nic nedělám, kámoška má zas v oblibě nabourávání do dveří ale i tak... =D vážně to bylo hrozný ještě když mi pak profesorka přiběhla na pomoc a snažila se mě přesvědčit ať jdu na sekretariát a ať mi skontrolujou nohu :D

To byla první etapa hrozného dne... další bylo nakupování dárků.Vážně nesnáším Vánoce... vadí mi a nemůžu je vystát. Jeden z důvodů je ten, že si šetřim jak blbec a na Vánoce to všechno utratim za blbý dárky ostatnim a já z toho nemám nic. Většinou dostanu ještě blbější dárky od nich.
Takže počínaje dneškem jsem na hodně dlouhou dobu na mizině.

No ale tak aspoň jedna dobrá zpráva ^^ volal mi tatík jak se mám atd atd. ale to hlavní! Jeho manželka (kterou jsem hluboce nenáviděla) se odstěhovala! Yo-hó! Je pryč ^^! Takže zítra mu jedu pomoct uklidit byt a vysvětlit nějak bráškovi že už jí neuvidí.
:3

V pondělí si to valim do nemocnice...pro další věc kterou budu hluboce nenávidět a proklínat 3 roky >,<".
A pak bych se měla dát nějakou tu povídku že? :D No ale jakou? To je otázka!! :D povídejte jakou by ste chtěli mám takové neblahé tušení že Yaoi že? :DD

Layout č.17

11. prosince 2011 v 12:50 | Saso-chan |  Moje řeči
Oh... :D překvápko :D došla jsem k názoru že ten můj lay je otřesný a že nejsem schopná udělat něco hezkýho...takže mám lay od Natsumi ^^ v menu najdete odkaz na její stránku.


Falešný Jinchuuriki 1 :3

7. prosince 2011 v 18:42 | Saso-chan |  Falešný Jinchuuriki
:D první díl...je zo divný taková slátaninka :D ale co...když se člověk nudí napíše cokoliv >,< :D

"zavři chlebárnu!!!!" řvala bělovlasá dívka na červenovlasého chlapce který se nepřestává divit. "t-tys mi řekla…co!" čertil se a nevěděl co říct. "Jo! Nebo seš blbej a k tomu hluchej?!" vyjela na něj znova a odcházela z jeho kanceláře. "Lio!!!"zařval červenovlasí a prudce se zvedl z křesla. Dívka se otočila "co je zase?!" "Lio…"povzdechl si a zase si sedl. "víš…na tu misi tě poslat nemůžu…" domluvil a začal se hrabat v papírech. Dívkou jakoby projel šíp a došla k němu "ale Gaaro! Proč!?"

"protože tě tu teď potřebujeme…to je vše co jsem chtěl říct…můžeš jít" mávnul rukou směrem ke dveří a otočil se k ní zády. Dívka se zamračila a zchodila mu papíry ze stolu,potom odešla a věnovala mu ještě pár nadávek.
Když dívka práskla dveřmi Gaara si povzdechl a zajel si rukou do vlasů. Bože…..ta mně jednou zničí….proč jí to nedochází….měl bych se jít projít nebo se z toho zblázním…ty oči…ty oči… Najednou někdo vpadl do kanceláře a Gaara sebou trhl "Napadli nás!...jsou už za hlavní bránou!" zařval udýchaný ninja. "kdo!?...jak se to mohlo stát!" zařval Gaara a promýšlel plán… "mají na sobě černý pláště s obláčkami,nevšimli jsme si jich…jediná možnost jak se sem dostali je,že jim někdo otevřel!" sdělil ninja a ve vesnici dozníval další výbuch.
Lia vyšla naštvaně z budovy a chtěla se jít najíst,najednou jí srazil dav lidí kteří utíkali na druhou stranu vesnice.Zmateně se zvedla a zahrozila "co děláte!? Počkejte já si vás pak najdu!"Nad ní se mihl stín,zvedla pomalu hlavu a s otevřenou pusou sledovala jak nad ní letí obří bílí ptáka,na kterém balancoval blonďák. Vesnicí se ozval výbuch,Lia přestala zírat na toho divného ptáka a okamžitě běžela k hlavní bráně a skládala pečeť.Co se to sakra děje?!
Když tam doběhla uviděla jak ninjové z její vesnice marně bojují s loutkami. "Loutky?..." zamrmlala a dokončila pečeť. "Kesshō kāpetto!" křiknula a pod ní se objevil jakýsi znak,začal zářit a ona stála na zářivém chapadlu,které s ní začalo stoupat.Ocitla se nad bránou a vyhnula se loutce která na ní šla. "Kitsune Ōsaka" ve vzduchu nad ní se objevil liščí ocas a šlehl po loutce,ta se vyhnula a snažila se katanou zasáhnout Liu,s tou se ale ladně pohybovalo chapadlo a ona mohla skládat další pečeť.
Gaara na písečné vlně mířil k bráně,ve vzduchu cítil míšeneckou chakru… Lia! Stačilo ještě pár metrů a Gaara poznal že se nemýlil. Lia už vyvolala dvě části…teď pracovala na třetí.Než stačil Gaara otevřít pusu objevili se nad Lio pronikavě růžové oči. "Lio ne!!...už nesmíš!" zařval Gaara a Lia přestala skládat další pečeť. Toho zaskočený loutkař využil a další loutka se hnala směrem k té divné holce. Loutkař si prohlídl oči co byly ve vzduchu a najednou jako by se mu zastavilo srdce.Loutky popadali na zem a pár se jich při dopadu rozbilo.Objevil se uplně sám v tmavé místnosti… "co to sakra.?!"
Lia se spokojeně dívala jak její protivník podobný zmutované želvě zamrznul a nechala chapadlo i ocas zmizet. Dopadla na zem a otočila se vítězoslavně na Gaaru, neodpustila si to a vyplázla na něj jazyk.
Loutkař se zmateně ohlížel když uviděl bílého psa s růžovými oči jak na něj upírá zrak. "to není možný! Bůh iluzí?" loutkař věděl, že bude nucen použít skoro všechnu svojí Chakru. Začal se soustředit a kolem něj vířila Chakra.

E Mo Zai Shen Bian/Devil Beside You (惡魔在身邊)-Recenze

4. prosince 2011 v 19:46 | Saso-chan |  Doramy
Tahle Dorama mě hodně překvapila.Původně jsem se na ní nechtěla koukat ale nuda vyhrála a po 10 minutách jsem věděla že to bude hodně dobré.
O zajímavé xichty tam nebude nouze :D pobavila jsem se u toho ale i pobrečela(vypadá to, že se ze mě stává citlivka...za chvíli budu brečet i u krtečka -.-") no přejdu k věci.
Jestli čekáte že se do sebe hrdinové zamilují až v posledním dílu jako to bývá skoro všude...šíleně se pletete.Jiskřit to začne už v 1 díle a randění přichází hned poté.

Qi Yue je zamilovaná do kapitána basketbalového týmu a rozhodne se mu dát své citi najevo pomocí dopisu.
Štěstí tomu nepřálo a Qi Yue omylem dala dopis Ahmonovi který je synem děkana a nikdo se mu neodváží postavit.
Jeho ďábleský pohled nesvědčil nic dobrého a Qi Yue je přinucena mu dělat sluhu,jinak její dopis zveřejní po celé škole.
Qi Yue mu ale jeho plány překazí a vyzná se své lásce.
Záhy ale zjistí že se zamilovala do Ahmona.

Její matka jí jednoho večera řekne, že se bude znova vdávat a jejím budoucím manželem nemá být nikdo jiný než děkan univerzity.
Z Qi Yue a Ahmona se stanou budoucí sourozenci,ale i přes to vše tam vykvete láska.Ovšem to by byla nuda kdyby nepřišli take nějaké problémy...dost velké problémy.

Vážně doporučuju se na to kouknout :3
Finální hodnocení->8 bodů z 10

Lay č.16

2. prosince 2011 v 22:34 | Saso-chan |  Design
undefined
Yep..laylout č.16-páni vážně 16!?
Mě se líbí(protože tam jsou oni :3 mám nad čím slintat)
Jistě jste si všimli, že jsem provedla tak trochu menší pořádek v rubrice anime...Dalo mi to práci a bolí mě prsty od věčnýho držení Ctrl~C a Ctrl~V :D
Odhlasovali jste si 1.díl povídky Falešný Jinchuuriki takže se pokusím ho sem co nejdříve dát.Asi to tu bude zítra večer a dál přidám další díl Padlýho anděla...a nakonec Lapen v neznámu :3.
Jinak mi dovolte odpovědět na otázku Áji.
Někteří už četli info že budu 3 roky psát blbý konce.
"3 roky? A co potom?...tohle mě děsí"
No...potom? :3 potom se snad zase vrátím k těm dobrým koncům...když to dobře dopadne =))
Jo málem bych zapomněla ^^ :D chtěla bych udělat takovou soutěž...a potřebovala bych vedět kdo by to toho asi tak šel se mnou :3.
Jde o to, že jsem si několikrát řikala jak dělají to Bento...znáte to ne? ty jejich úžasný obědy v krabičce.
A napadlo mě že by se udělala soutěž "Ukaž nám svoje Bento" každý z nás (já samozřejmě taky,nenechám vás v tom ale nebudu soutěžit to je jasné! ^^) by zkusil udělat svoje Bento,vůbec nezáleží na tom jestli se vám to povede nebo ne,jde jen o zábavu.Ták kdo je odvážný a šel by do toho?