Březen 2012

Lapen v neznámu 8.díl

29. března 2012 v 15:54 | Saso-chan |  Lapen v neznámu
Učil jsem se až do večera ap odařilo se mi usnout. Ráno jsem se vzbudil a učebnice kterou jsem použil jako polštář byla bohužel mírně poslintaná.
"Sakra! Nezavolal jsem Bonovi.." Trklo mě hned a rychle jsem se oblékl, naházel jsem věco do tašky a vybněhl z domu.
Byla asi minuta po znovení a já jako postřelený zajíc běžel po schodech nahoru, na chodbě jsem málem srazil uklízečku a rozrazil jsem dveře od třídy.
"Omlouvám se!" Vyhrkl jsem na učitele a pak uviděl vedle něj Bona který se zrovna představoval třídě jako nový žák. Trochu šok...nevěřil bych tomu, že se Bon vážně vrátil zpět a bude tu znova studovat. Zaplul jsem potichu do lavice a Bon mi věnoval úsměv na uvítanou. Nick si toho pravděpodobně všiml a otráveně si podepřel hlavu rukou.
"Tak pokračuj.." Pobídl ho učitel a Bon se znova nadechl.
"Jak jsem řekl...jsem Bon a jako malý jsem tu žil. Nyní se ale vracím zpět protože tu mám osobu která je pro mě moc důležitá"
Holky vydaly zvuky které obvykle znamenaly že je to roztomilé. Zbytek hodiny probíhal jako normálně..nuda a proto jsem jí trávil tím, že jsem si čmáral do sešitu.

O přestávce si ke mě přisedl Bon.
"Hele promiň že jsem nezavolal, ale já jsem usnul" Okamžitě jsem se mu omluvil s přiblblým úsměvem.
"To je v pohodě" Mávl rukou Bon...co jiného bych od něj čeka, nikdy se nedokázal naštvat.
"Koukám že máš už pár obdivovatelek..." Zazubil jsem se a hlavou kývl ke skupince dívek které ho pozorovaly.
"He...no já ale už mám někoho koho miluji.." Pokrčil rameny a pousmál se.
"Znám jí? Někdo z naší starý party? Musí být pro tebe asi důležitá když si se kvůli ní vráti zpět" Snažil jsem se zjistit podrobnosti abych mu s tou holkou třeba pomohl.
"No vlastně.." Přerušilo ho odkašlání, Nick stál u mojí lavice a pozoroval nás.
"Nerad ruším vaší jistě důležitou konverzaci..." Ušklíbl se a koukl se na Bona. "..ale máš se po škole dostavit na sraz školní rady" Koukl se tentokrát na mě a pak zmizel.

Zatvářil jsem se dost znechuceně.
"Dável si na něj bacha...je na kluky"
Šeptl jsem směrem k Bonovi, nerad bych aby se mu stalo to co mě. Bon přimhouřil oči a skoro vražedně se koukl na Nickovi záda. Vypadal jako by ho měl tady na místě propíchnout nožem...promnul jsem si oči jestli se mi to nezdá. A když jsem se na Bona koukl znova usmíval se na mě...asi mám vidiny.

Po škole jsem mířil na sraz rady a zastavil mě Bon. "Traii co kdyby jsme potom někam zašli?"
"No ale ta rada se může protáhnout.."
"To nevadí já počkám"
Mrknul na mě a než jsem stačil cokoliv říct odešel. Povzdechl jsem si a vydal se na sraz.
Zase jsme řešili uplně zbytečné věci, unavovalo mě to ale úspěšně jsem předstíral že je poslouchám. Po skončení jsem neměl páru o tom co jsme vlastně vyřešili a co jsem dostal na starost.
Vydal jsem se do třídy pro tašku a u okna stál Nick. Nevěnoval jsem mu pozornost...došel jsem si pro tašku a zamířil ke dveřím.
"Jdete někam..?" Ozval se jeho podrážděný hlas.
Zastavil jsem se a koukl se na jeho záda. "Co? nechápu o co ti jde..dej mi už pokoj"
"To nemůžu"
Odpověděl mi a šel směrem ke mě. Opět jsem zmrznul a nebyl schopný nic udělat, Nick kolem mě ale jen prošel a zmizel pryč.

Před školou u brány na mě čekal Bon ale už z dálky jsem viděl že tam stojí s Nickem. Rozeběhl jsem se k nim aby mu něco neudělal. Když jsem přiběhl oba se na mě koukl a na jejich tvářích byl ten samý výraz. Byl to výraz psa který zastrašuje soupeře...trochu..no trochu dost jsem na ně nechápavě zíral. Nick se mlčky otočil a odešel pryč.
"Co to mělo znamenat?" Koukl jsem se na Bona který s úsměvem pokrčil rameny.
"Nic důležitého..tak jdeme?"
Vážně jsem tohle nepobíral a zamířili jsme do centra. Zašli jsme do herny do které jsme chodili jako malý...den uběhl celkem rychle a já si to užil. Konečně jsem měl zpět kamaráda z dětství a jediný člověk který mi kazil nadšení byl Nick!

Anime girl 0.1

24. března 2012 v 18:33 | Saso-chan |  Moje Grafika
Ták :D na 4 hodiny jsem si sedla k počítači a vztekala se...a vztekala :D výsledek se mi moc nelíbí ale ROZHODNĚ je to lepší než ten první panáček ne? XD ^^ muhehehe

WTF? :D

15. března 2012 v 20:14 | Saso-chan |  Moje řeči
Jako cože? :D tohle jsem nakreslila během učení se v programu... :D ani nvm co to je :D moje učení trvalo jen 3 minuty pak jsem se na to opět vykašlala... :D