Červen 2012

Ho-hó zdravím vás ze země lenochů

14. června 2012 v 20:00 | Saso-chan |  Moje řeči

Tak dess jsem nakonec změnila a mám ho od Nariel© . V menu jsem udělala změnu, jak si můžete všimnout jsou tam rozepsané povídky ^^. A snad budu schopná navázat na to kde jsem přestala a dopsat je. Především samozřejmě tu kterou budete chtít. No a hádejte co...včera jsem oslavila narozeniny, už je mi 16 let! Krása že? :3 vážně jsem ráda, byla to moje nejlepší narozeninová oslava (ta byla už v sobotu).
Dostala jsem krásný dort s pikachu-em z marcipánu. Spoustu peněz na Advik a cosplay a další věcičky no krása. Nejvíc mě ale potěšily smsky od ostatních...hlavně od naší otaku skupinky :D jak jinak... všichni mi přáli hooodně Yaoi xD. Jo a když už jsem u Yaoi objevila jsem Doramu!! a YAOI!! O.o jmenuje se Boys Love.

Poslední dobou.. Od doby co jsem se ostříhala a opustila své krásné dlouhé vlasy se mi stává že na mě koukají holky a myslí si že jsem kluk jedna se mě snažila sbalit! X.x a nebo zpěvačka z Paramore... -.-" :D deprimující TT.TT Foto je dole, ale ty vlasy mám už zase jinak :D měním to docela často no. Momentálně je mám kratší u tváří než na fotce a jsou červené :3.

Profilový obrázek

Rekonstrukce

9. června 2012 v 23:07 | Saso-chan
2425: お帰りなさいませ、ご主人様! - Photo
REKONSTRUKCE
Obří rekonstrukce, nový dess ale nevim jestli tu zůstane -.-"
Seznam SB jsem promazala podle těch kteří se zapsali.
Blog by se měl co nejdříve spusti, když teda najdu chuť opět psát povídky apod. :)