Únor 2013

Zase něco o Saso -_-"

26. února 2013 v 16:01 | Saso-chan |  Něco o mě
Rozhodla jsem se, že jelikož začínám vlastně jakoby od znova měla bych se opět představit. Přece jen za tu dobu jsem se změnila XD.
Pro porovnání toho jak jsem se změnila Vám se dám ještě starou verzi která tu je:

Takže....je mi 15 let a miluju Anime,většinou se mi líbí takové ty "Tajemné" anime. =)
Bydlim v Praze,ale nejsem nějakej rozmazlenej pražák to ne =D
Miluju srandu a zábavu.
Tohle je asi můj Dvacátý blog :D nikdy u toho nevydržim dlouho,ale teď se to změní =).Nechci se nijak vychloubat to ne,ale mylim že jsem dobrá v grafice apod.Kdyby někdo chtěl Desing nebo cokoliv,stačí říct ;).
No co můžete čekat od této sránky?Dám sem odkazy na podle mě úžasný anime,budu sem přidávat svoje povídky z oblasti Naruta apod. Doufám,že se vám tu bude aspoň trochu líbit. Jestli někdo viděl Naruto,což by každý správný Anime maniak měl vidět tak moje přezdívka je podle Sasoriho,protože je boží
Vaše Saso-chan hand-peace

Hmhm je mi 16 let...ovšem pozor! 13. června mi bude 17 >:D. Sama sebe moc za Otaku nepovažuji, protože jsem neviděla ještě víc jak 350 anime což je zlo! :D (viděla jsem jich asi 150-180...někde to mám spočítané ale má lenost mi zabránila v tom abych to našla).
Ale tak na české poměry bych teda o sobě mohla hlásat, že jsem Otaku ^^:D.
Bydlím v Praze a ano...jsem rozmazlený Pražák který když má ject na vesnici za babičkou hlasitě protestuje, nadává, uráží se a vyhrožuje tím, že jestli tam bude muset oběsí se na smrku za chatou xD!
Já a grafika?...NIKDY po mě nic nechtějte, nechápu jak jsem mohla napsat že jsem dobrá v grafice...minulá Saso-chan jsi vážně namyšlená osoba! :D
Má přezdívka...hmh ano podle Sasoriho, originální xD. Několikrát jsem si chtěla přezdívku změnit ale bohužel mě pod touto přezdívkou zná doooost...opravdu dooost lidí z otaku komunity apod. takže to nemá cenu...stejně by mi takhle pořád říkali.

Momentálně chodím do druhého ročníku Obchodní Akademie na Žižkově. Profesoři na odstřel a spolužácí též. Chtěla jsem přestoupit a měla jsem dělat přijímačky na Filmovou tvorbu...ale bylo hnusně, venku sníh..zima a taky ta má lenost která mi jednou zníčí život...no prostě jsem se tam nedostavila. Objetovala jsem svůj sen kvůli spaní do 12 -_-".

Preferuji anime která mají děj a nejsou sladký, samozřejmě že si občas pobrečím s kakaem nad romantickou slátaninkou a pak se utápím v depresy, že jsem sama xD ale pak si vzpomenu, že na poličce nademnou mám přece plyšáka...mého milovaného, zbožňovaného a uctívaného Luffyho z One Piece :3. Podle toho jste taky mohli poznat, že toto anime se řadí u mě na první místo...uhm napadá mě...čte to ještě vůbec někdo? Vsadím se, že jste přestali hned na začtáku xD. Ale nevadí aspoň se vypíšu a pak se vrhnu na přepisování povídek.
Takže anime která mám ráda jsou například Elfen Lied, Black Lagoon (pro mě naprosto dokonalé! *.*), Durarara, Mirai Nikki a no...to stačí. Jestli někdo bude chtít udělám příště rovnou ceý seznam ale tohle má být vlastně o mě!

Jaká jsem? Považuji se za hodného a klidného člověka který všechny okolo sebe miluje a harmonie pro něj neni jen nějaký cizácký slovo.
.
.
.
Oh...vážně Saso..? Vážně?! :D Měla by jsi konečně přestat lhát zlato.
Tákže považuji se za zlou a zákeřnou osobu, samozřejmě jsem ale taková jen k těm co mě vyprovokují. Rozhodně si nenechám ****ehm na hlavu ^^. Většinou jsem taková na lidi ze třídy protože už mě nebaví ty jejich pomluvy a pohledy. (Kdyby aspoň byly ty holky tak inteligentní a když pomlouvají nevejraly přímo na mě...ale né :D člověk tak hned pozná o kom je řeč, jen mi přijde smutné, že se spolu baví jen když někoho pomlouvají).
Jsem cholerička, když hraju nějaké hry a zabije mě granát...nadávám na všechno možné i nemožné. Horší je, že mě dokáže vytočit i maličkost když zrovna mám tu blbou náladu ALE pozor! Naučila jsme se to nějak ovládat a počítám si do 1O xD.
Miluju barvy na vlasy, asi proto je mám už tak zníčené xD Měla jsem modrou, zelenou, oranžovou, blond, červenou, hnědou, fialovou, černou á to je asi vše? V nejbližší době se chystám na červenou ale to bude moje poslední. (Vážně...sice jsem to říkala skoro u každé ale pšt).
Jsem úchyl který má rád Yaoi, Yuri aj Hentaiii :3 ! xD Dále mám ráda černý humor, Saw a prostě hmh.. ačkoliv mě mají za roztomilou hodnou osůbku :3...v mé hlavě jsem je všechny už stokrát umučila :D

Můj zravotní stav?
Jak někteří víte a nebo nevíte... xD
No prostě se zjistilo, že omdlívám protože mám nízký tlak. Taky jeden z důvodů proč počítám do 10 když se naštvu, protože když zvýším hlas nebo zadržím vzteky dech začne se mi motat hlava xD.
Díky svému milovanému tatínkovi (může se Vám zdát, že je tam ironie ale vážně není! :D) jsem hubená jak něco. Jenže každý doktor ke kterému přijdu, si o mě myslí že jsem anorektička a začne se velice ale velice "nenááááápadně" ptát: Jíš hodně? Jíš ráda? Líbí se ti hubení lidé?
No a v tu chvíli mám chuť vyskočit, čpanout židli na které válím šunky a omlátit jim jí o hlavu. Samozřejmě i když jim moje máma vysvětlí, že jím a mám to po tátovi nevěří tomu a pak jí o samotě říkají, že anorektici to umí krýt, že chodí zvracet když jdou jako pro pití apod. -___- To jako vážně?! Já která si musela stěr z krku dělat sama protože jsem nebyla schopná to vydržet od doktorů a ještě k tomu se mi to nepovedlo? :D
Každopádně lítám po doktorech skoro pořád, naposledy jsem byla na magnetické rezonanci xD a zjistilo se, že mám cosi na části mozku která řídí den a noc xD a proto možná ve škole tolik spím.
Jenžééé oni nevědím, že chodím spát ve 4 ráno :D.

A co bych vzkázala svému minulému já, které psalo to červené nahoře?
OMG! Nevíš že za tímhle: .,?! má být mezera?!
Gramatika ti taky nic neříká, ale co bych se tu rozčilovala...to ti nebude říkat ani když ti bude skoro 17 nedělej si s tím hlavu. Všechno to sveď na tu mrchu učitelskou na základce ^^:D
Jo a prosím tě, nedělej si iluze, že bude hodná a chytrá. Až přijdeš na střední, budeš celé hodiny spát na lavici a budeš ráda za 3 xD. Sice si budeš říkat, že už se musíš začít učit ale věř mi....jsou to je kecy.

Btw. fotku sem nedám, jsou nahoře ˘^˘ :3

Saso hledá Sb :D

25. února 2013 v 18:11 | Saso-chan |  Moje SB
Tě šlus ^^
rozhodla jsme se vrátit, na Dess prosím pokud možno moc nekoukejte xD jsem dokonce i líná udělat něco pořádnýho takže toto bude muset zatím stačit. Ale abych přešla k tomu hlavnímu nabírám nová Sb. Vlastně začínám od nuly a proto všechny mé dosavadní Sb mažu, protože jsem stejně nebyla aktivní a tak předpokládám že i oni smazali mě ^^.

Změnou projdou i všechny mé dosavadní povídky, jak si můžete všimnout v menu nejsou tam žádné. (Jestli jo tak jste si to přečetli moc brzo a já to nestihla smazat! Proto se koukněte znova za 5 minut xD!)
Své dosavadní povídky předělám a začnu je dávat znova, je to už doba co jsme je psala a tak když si je teď čtu krvácí mi oči z nesmyslů které jsem tam dávala -__-".

No abych to nějak zakončila a mohla se vrhnout do toho mazání...prosím zájemce aby napsali do komentů^^ Arigatooo :3


Saso no BAKA!

17. února 2013 v 16:43 | Saso-chan |  Moje řeči
Oláá ^^ ummmmmmm....kde začít. :D
Jelikož jsem na svém "novém" xD blogu napsala asi jeden článek...já už nevím. Měla jsem zdravotní potíže..no měla, mám je pořád a je to horší ále to není to s čím Vás tu chci otravovat xD.
Mě se po tomhle blogu strašně stýská, nemyslela jsem si, že to bude tak hard. T_T
Chtěla bych se k němu vrátit, dopsat ty povídky a nějak to tu zase dát do běhu.
Doufám, že o to někdo bude stát *.* a i kdyby ne budu si to sem psát aspoň sama pro sebe xD
Takže :3 já zase běžím ^^ jdu se věnovat adminování...pá :3